Головна » Статті » Спінінгова ловля

Спіннер-бейт - ефективна спінінгова приманка.

Спіннер-бейти давно довели свою ефективність... За кордоном важко знайти спінінгіста, в коробці якого не було б спіннер-бейтів.

Спіннер-бейт - приманка універсальна.

Ним можна ловити цілий рік, в різноманітних умовах. Об'єкти ловлі також різні: окунь, щука, судак, берш, сом...

Спіннер-бейти поєднують у собі характеристики двох різних приманок: вертушки (спіннера), і джигової приманки (силіконової рибки, або юбки). Пелюстка створює вібрацію (приваблювач), а юбка, чи твістер (віброхвост) на джиг-головці грає роль самої жертви (приманки).

Спіннер-бейтом можна швидко обловити досить велику водну акваторію

Можливість використання пелюсток різних типів, видів, кольорів, а також різних силіконових приманок, міняючи форму, колір, тип гри і т.д. дає можливість розловлювати не лише активну, а й пасивну рибу. Жодну приманки не можна настільки швидко пристосувати до існуючих умов, як спіннер-бейт.

Неабияким плюсом спіннер-бейтів являється їх проходимість крізь вертикальну водну рослинність... Крім того, при зачепі не жалко втратити приманку, оскільки собівартість виготовлення низька.

Вертикальна складова гри спіннер-бейта дуже важлива, адже на неї припадає велика частка покльовок, особливо неактивної риби. Пелюстка, що обертається сповільнює падіння, і тим самим, дає більше часу хижаку для нападу.

Ловля спінінгом на спіннер-бейт передбачає використання різноманітних типів проводки: рівномірна, нерівномірна, з прискоренням і сповільненням, ступенева  проводка, та ін.

Категорія:

Спінінгова ловля

| Додав: Anglerdima (22.02.13) Переглядів: 2143 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.5/2
| Теги: Приманка, джиг-спінери, спінінг, спіннер-бейт
Всього коментарів: 1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]