Риболовля - захоплення і спорт

Вітаємо на сайті тих, для кого риболовля - захоплення або спорт, хоббі або розвага, стиль життя або ж просто приємне проводження вільного часу! Наш з Вами сайт - це не чергова "соціальна мережа" для рибалок типу "наливай і пий", і не інформаційний портал, забитий рецептами рибних страв та фотографіями вбитої риби.

Наше бачення процесу ловлі риби, наші підходи до нього базуються на професіоналізмі, бережному ставленні до природи та орієнтації на завтрашній день. Ловля риби - це складний творчий процес задоволення власних духовних та естетичних потреб. Риболовля об'єднує нас, мотивує, надихає, розвиває... не кажучи вже про те, як бадьорить і зігріває уха після вдалої риболовлі...

Що у ж нас тут цікавого? - Свіжі вісті з води, звіти рибалок; інформація про водойми; повадки та особливості риби; новини риболовного світу; цікаві відеоролики рибалки та фото.

Які наші заняття? - Дослідження та огляд риболовних снастей і спорядження; публікація статтей, заміток і звітів на основі власного досвіду; зйомка фото, відео риболовлі та природи; допомога новачкам стати риболовами. Звичайно ж, це все слід робити лише після риболовлі, за комп'ютером з чашкою чаю чи кави, але сучасні технології дають можливість нам часто бути онлайн прямо з місця рибалки.

Фактично, ми створюємо унікальну колективну базу знань з різних аспектів рибної ловлі. Риболовля - захоплення і спорт - це тісна спільнота, стати учасником якої можеш Ти. А метою нашого інтерактивного спілкування та спільної діяльності є поширення спортивної риболовлі, любові до природи, а також збільшення обсягу і якості знань про ловлю риби сучасними методами і сучасними снастями.

Приєднуйтесь до нас на сайт і в соціальні мережі. Наша співпраця може бути і взаємовигідною і цікавою.

Користуватися сайтом повноцінно можуть тільки зареєстровані користувачі.

Корисні посилання:

"Риболовля - захоплення і спорт" повністю підтримує принцип "спіймав - відпусти" ("C&R"), та спортивну риболовлю європейського рівня. МИ - проти вільного продажу сіток та електровудочок.

РЕЄСТРАЦІЯ | ВХІД