Ліски та шнури Dragon - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Основне риболовне » Риболовні снасті » Риболовні ліски, шнури » Ліски та шнури Dragon (Ліски та шнури Dragon)
Ліски та шнури Dragon
AnglerdimaДата: Пт, 12.07.13, 13:46 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Повідомлень: 444
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Були тривалий час в користуванні такі монофільні ліски: Dragon Magnum micro tex sinking, Dragon Super Mimicry spinn - на разі польською фірмою Dragon уже не випускаються.

Dragon Magnum micro tex sinking - типова низькосортна моноліска - щось на рівні Brat fishing і т.д. Жорстка, зеленого кольору. Заявлена як тонуча, хоча тоне вона дуже повільно, і тільки після того, як її "втопити". Випускалась в діаметрах від 0.18мм (5кг) до 0.50мм (18.6 кг) - розривне навантаження явно завищене, особливо щодо динамічних навантажень - 0.22 легко порвати, спробувавши різко підняти з дна кормушку 60гр. Діаметр теж завищений приблизно на 0.03-0.05мм. Досить швидко починає ворситися. Зараз її не виготовляють (як і інші ліски серії "магнум"), але на ринку купа підробок...
Dragon Super Mimicry spinn - ліска, можна сказати, середньго класу, і ціна відповідна. Заявлена як камуфляжна, стійка до пошкоджень ліска з низькм коефіцієнтом розтягу... це в принципі все правда.
0.18 Super Mimicry явно тонша, ніж micro tex 0.20. Використовував на спінінгу 2 сезони - просто чудова ліска, гладка і міцна. Колір - оливковий. Лиш розривне навантаження завищене приблизно на 0.7 кг. Зараз не випускається... Але чудовою альтернативою може бути Dragon Super camou spinn.


Прикріплені файли: 1430586.jpg(57Kb) · 9251991.jpg(30Kb)


Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua
 

Риболовний форум - рибацька спільнота » Основне риболовне » Риболовні снасті » Риболовні ліски, шнури » Ліски та шнури Dragon (Ліски та шнури Dragon)
Сторінка 1 з 11
Пошук: