Шнури та ліски Climax - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Загальний рибацький розділ » Риболовні ліски, шнури » Шнури та ліски Climax (Шнури та ліски Climax)
Шнури та ліски Climax
AnglerdimaДата: Нд, 17.06.12, 10:38 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Взяв для фідера Superbraid Climax , але переставив на спін. ))

Розмотка: 100м
Діаметр: 0.12мм (але шнур плоский)
Колір: болотно-зеленый

Інфа:
Універсальний шнур, підходить і для прісної і для солоної води. Виготовлений із DYNEEMA®-Fibres. Стійкий до абразивної дії каміння, ракушок...
Прикріплені файли: 2922609.jpg(52Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnjiДата: Сб, 18.01.14, 15:05 | Сообщение # 2
Група: Перевірений
Старший бичок
Репутація: 1
Зауваження: 0%
А я рахую що плоскі шнури більш підходять для мультиплікаторних катух. Нетак їх перекручує

AnglerdimaДата: Нд, 16.02.14, 19:27 | Сообщение # 3
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Цитата Anji ()
А я рахую що плоскі шнури більш підходять для мультиплікаторних катух. Нетак їх перекручує

Перекручення шнура не залежить від того, який він в поперечному перерізі - чи плоский, чи більш еліптичної форми... А от діаметр чим більший - тим менший перекрут. yes
Мульти взагалі ліску не перекручують. Тільки як ловити девонами, вертушками і т.д. часто.

Для мене немає принципової різниці, плоский шнур, чи "написано шо круглий". Головне, щоб якісний був, і діаметр співпадав із зазначеним на упаковці. Ось на картинці зображено бренди, під якими випускаються ліски, зокрема, плетені шнури. Вони мають сертифікат якості EFTTA. Якщо я купляю шнур - він з цього списку (як, наприклад, Climax). s064
Прикріплені файли: 6027692.jpg(59Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Загальний рибацький розділ » Риболовні ліски, шнури » Шнури та ліски Climax (Шнури та ліски Climax)
Сторінка 1 з 11
Пошук: