Моно ліска Mistrall feeder - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Ловля фідером. Донна ловля. » Витратні матеріали для фідера » Моно ліска Mistrall feeder (Mistrall feeder)
Моно ліска Mistrall feeder
AnglerdimaДата: Ср, 06.06.12, 19:32 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Осінню 2010 року мені доводилося досить часто використовувати у фідерній ловлі монофільну ліску Mistral feeder

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Ср, 06.06.12, 19:32 | Сообщение # 2
Старшина окунь
Діаметр - 0.18mm. Колір... на вишнево-коричневий більш схожий (непогано маскується).
Можна сказати, що це хороша ліска для початківців у фідерній ловлі. Вона доволі м"яка але з невеликим коефіцієнтом розтягу. Прекрасна для ловлі на ближній і середній дистанціях. Відношення ціна/якість дуже непогане. Добре компонує з вудилищем швидкого або середнього строю.

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Ср, 06.06.12, 19:32 | Сообщение # 3
Старшина окунь
На протязі цього сезону я також використовував Mistrall feeder у фідерній ловлі.
Діаметри - 0.18 і 0.22 мм.
Використовував кормушки власною масою від 20 до 40 грам.
З даною ліскою при закиданнях не відірвав жодної кормушки! Спочатку я сумнівався, що 0.18 витримає силове закидання кормуки 35 грам + прикормка, але, як я написав вище - жодного відстрілу кормушок не було!
Хоча краще 0.18 використовувати з кормуушками не тяжчими за 30 грам (середнього обьєму).

Дана ліска витривала, головне - вчасно перевіряти, якщо ловля ведеться в місцях з кам'янистим дном, з ділянками молюсків, і т.п.

angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Ловля фідером. Донна ловля. » Витратні матеріали для фідера » Моно ліска Mistrall feeder (Mistrall feeder)
Сторінка 1 з 11
Пошук: