Плотва маховою вудкою - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Ловля поплавочною вудкою » Ловля поплавочною снастю. » Плотва маховою вудкою (Особливості ловлі плотви махом)
Плотва маховою вудкою
fisher1994Дата: Ср, 01.06.11, 21:40 | Сообщение # 1
Група: Перевірений
Старшина окунь
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Плотва - одна з найперших риб, які клюють ранньою весною. Багато залежить від снасті, яку ви застосовуватимете. Особисто я надаю перевагу звичайній ліщиновій вудці за її надзвичайну чутливість, хоча на спінінгові вудки також полюбляю ловити. Основну ліску я ставлю 0.18, а поводок 0.16. Легкий поплавок і тонка снасть - запорука удачної ловлі, хоча плотва, риба доволі примхлива і кльов залежить не тільки від снасті, але й від погоди і наживки. Я переважно ловлю на варену пшеницю, інколи на горох, чи опариша. На горох зазвичай клює крупна плотва, проте його не минає і ляш, або карп. Тож ділимось своїм досвідом і навиками. Пишіть також різні курйозні моменти, разом посміємось.

AnglerdimaДата: Сб, 04.06.11, 14:57 | Сообщение # 2
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Тобто ти використовуєш звичайну махову вудку (без котушки) з доволі тонкою оснасткою. Снасть виходить і делікатна, і ефективна.
Мене цікавлять гачки (серії та номери).

biggrin
З.І. Курйозні моменти описуємо у розділі Риболови біля костра

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

fisher1994Дата: Сб, 04.06.11, 15:10 | Сообщение # 3
Старшина окунь
звичайна ліщинова, або бамбукова вудка, а гачкі OWNER №7 і менші, BratFishing також мені подобаються, дуже якісні гачкі і напрочуд гострі

ВовчикДата: Ср, 08.06.11, 17:28 | Сообщение # 4
Старшина окунь
а камацу?

МАЙСТЕРНІСТЬ РИБОЛОВА ПРИХОДИТЬ З ПРАКТИКИ НА ВОДІ А НЕ З ЖУРНАЛІВ І КНИЖОК

fisher1994Дата: Сб, 15.10.11, 15:16 | Сообщение # 5
Старшина окунь
каматсу мені не подобаються, вони не такі гострі і гнуться

Риболовний форум - рибацька спільнота » Ловля поплавочною вудкою » Ловля поплавочною снастю. » Плотва маховою вудкою (Особливості ловлі плотви махом)
Сторінка 1 з 11
Пошук: