Розпізнаємо невідомих риб - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Загальний рибацький розділ » Біологія та повадки риби » Розпізнаємо невідомих риб
Розпізнаємо невідомих риб
AnglerdimaДата: Нд, 18.11.12, 14:53 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Я впевнений, кожному на рибалці траплялось ловити якусь рибу, невідомого виду і сімейства... І не винні тут забруднення екосистеми і мутації (хоча заперечувати цей вплив не треба).
Так от у цій темі пропоную виставляти фото, або словесні фотороботи риб, які НАМ З ВАМИ траплялось ловити.

Для чого це? Спробую пояснити.

По-перше: цікаво для себе, і для інших..... Можливо, риба певного виду водиться там, де її "за книжками" не має бути. Факти дозволять нам дослідити навіть звідки з'явилась певна риба у невластивих для неї умовах і т.д.

По-друге: мені не раз траплялося при ловлі верховодки фідером виловлювати мальків жереха. Не придавши значення - можна кинути його теж в садок, для кота. Але навіщо вбивати молодняк? Я особисто відпускав представників іншого виду, а котам ловив виключно верховодку

По-третє: знаючи "в лице" представників свого улову, ми не вагаємося, яку рибу відпускати 100%. Можливо, вам на гачок попаде дуже рідкісна риба, і ви просто можете, не задумуючись, вбити її, помістивши в садок.

Моя порада: Якщо вам в руки потрапила риба невідомого виду (особливо в одному екземплярі) - зробіть фото. та й випустіть її.
на форумі ми разом розберемось, визначимо вид, сімейство.... а також дізнаємось про невідомі нам популяції певної риби у ппевних водоймах і місцях.

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 30.04.13, 21:44 | Сообщение # 2
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Відомо, що у верховодки луска доволі крупна, як для її розміру.
Сьогодні я спіймав верховодку з дуже дрібною лускою. (всі інші в улові були нормальними).

Напевне, або гібрид, або новий вид)))
Хоча слід поритися в мережі щодо такої теми.
Прикріплені файли: 1332595.jpg(743Kb) · 7381162.jpg(1050Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Загальний рибацький розділ » Біологія та повадки риби » Розпізнаємо невідомих риб
Сторінка 1 з 11
Пошук: