Підготовка зернових - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Anglerdima 
Риболовний форум - рибацька спільнота » Загальний рибацький розділ » Прикормки, привади, добавки, суміші » Підготовка зернових (Варка, розпарення, замочування зернових)
Підготовка зернових
AnglerdimaДата: Пт, 15.06.12, 21:12 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Ось така таблиця для орієнтування при підготовці зернових сумішей для прикорски.
Прикріплені файли: 3451176.jpg(105Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Сб, 26.07.14, 20:37 | Сообщение # 2
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Запаси пшениці з минулого сезону я в сухому вигляді до нового сезону не захотів, і вирішив поекспериментувати - законсервувати її в готовому до рибалки вигляді.
Консервована пшениця для рибалки, на відміну від кукурудзи, не так користується популярністю серед українських рибалок тому, що її легко приготувати, або ж купити варену (заморожену) в рибацькому магазині.

Набагато далі у цьому напрямку пішли наші європейські колеги (французи, англічани, голландці) - саме від них я дізнався цікаві рецепти консервування зернових для риболовлі - коноплі, кукурудзи, пшениці, рапсу...

Так, деякі виробники рибного харчування пропонують консервовану пшеницю також, але ціна за маленьку баночку зовсім не маленька. Плюс власного консервування у тому, що ви можете зробити саме те, що вам потрібно - правильно зварити, додати правильний атрактант, підібрати підходящу тару, і все це в десятки разів дешевше, ніж купляти готове.

Моя перша експериментальна партія пшениці була законсервована на майже 9 місяців без побічних ефектів, і вибпробовував я її протягом останніх двох тижнів. Ніякого приготування - просто відкрив баночку, добавив ліквіду - і на гачок, і в прикорм!

Висновок - пшениця нічим не гірша за свіжу, варену. З цим можна сперечатись, але все ж таки... Властивості свої зберігає, риба її їсть охоче, ароматизатор тримає. Мені настільки сподобався такий стан речей, що мої запаси консервації вже вичерпали себе на рибалках.

Цьогоріч я готую до консервації великі партії вже не тільки пшениці, а й кукурудзи, коноплі, різноманітних зернових міксів. На рахунок гороху - ще не впевнений.. І рецептами і специфікою приготування скоро поділюсь у рамках окремої статті.

Прикріплені файли: 5599800.jpg(30Kb) · 7325726.jpg(114Kb) · 0994399.jpg(463Kb) · 4226287.jpg(1033Kb) · 6518223.jpg(1074Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Загальний рибацький розділ » Прикормки, привади, добавки, суміші » Підготовка зернових (Варка, розпарення, замочування зернових)
Сторінка 1 з 11
Пошук: