Коливальні блешні - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Спінінгова ловля. Ловля спінінгом. » Спінінгові приманки » Коливальні блешні
Коливальні блешні
AnglerdimaДата: Чт, 10.01.13, 12:21 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Цікаве відео про процес виготовлення спінінгових приманок - блесен Williams (US), про уловистість яких знают усі... Що ще цікавіше - виготовляются вони на тому ж заводі, що й американський асортимент блесен Mepps.

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnjiДата: Чт, 16.01.14, 19:15 | Сообщение # 2
Група: Перевірений
Старший бичок
Репутація: 1
Зауваження: 0%
Ще ніколи за свою риболовну карєру не ловив риби на коливалки ( окрім китайських більш ніяких не купував )
Хоча планую придботи собі якусь spiteful Підскажіть можливі варіанти і моделі по щуці. Буду дуже вдячним.

Додано (16.01.14, 19:15)
---------------------------------------------
Чому коли я пишу повідомлення з*являється реклама???

AnglerdimaДата: Пт, 17.01.14, 21:13 | Сообщение # 3
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Anji, чесно кажучи, сам багато блешень я не мав.
Але в коробці вони часом треба. Найкраще - взяти кілька перевірених, наприклад Меппс "циклоп", якісь Effzett від DAM, Rapala minnow spoon, "Атом", старі радянські. А якщо кишеня дозволяє, то придивитись до "Вільямс", Acme, можливо, Фокс і т.д.

З.І. Не зважайте на рекламу, вона автоматично ставиться у повідомлення певного номеру. Це мій косяк, виправимо...

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnjiДата: Сб, 18.01.14, 14:44 | Сообщение # 4
Група: Перевірений
Старший бичок
Репутація: 1
Зауваження: 0%
А мені здається, що потрібно вірити в приманку! А в коливалки я зовсім не вірю no

Риболовний форум - рибацька спільнота » Спінінгова ловля. Ловля спінінгом. » Спінінгові приманки » Коливальні блешні
Сторінка 1 з 11
Пошук: