Коврики для риболовних походів - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Арсенал та амуніція риболова » Спорядження для рибалки » Коврики для риболовних походів (Коврики, каремати під спальник)
Коврики для риболовних походів
AnglerdimaДата: Нд, 07.04.13, 19:38 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
З минулорічного виїзду на рибалку я зрозумів те, що без належного комфорту довше доби не пробудеш на природі.
Хороша розкладушка - це звичайно ж добре, але для мене важливий критерій компактності, малої ваги, і бюджетності.
Спальний мішок вже є, а от з ковриком виникли запитання. Перебрав кілька варіантів:
Маю каремат за піни і фольги за 35грн... на 1 ніч достатньо, але хочеться чогось більше.

Іжевський коврик: жорсткіший - 70грн, м'якший - 50 грн. на товщину такий самий, як і мій.

До свого каремата думаю взяти надувний матрас з ПФХ до 100грн, спеціально для кемпінгу... От тоді буде комфортно!
Прикріплені файли: 2411877.jpg(17Kb) · 0309131.jpg(57Kb) · 3031438.jpg(16Kb) · 3537371.jpg(15Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Арсенал та амуніція риболова » Спорядження для рибалки » Коврики для риболовних походів (Коврики, каремати під спальник)
Сторінка 1 з 11
Пошук: