Біле Озеро. Кузнецовськ. - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Біле Озеро. Кузнецовськ. (Рівненська область. Озеро Біле.)
Біле Озеро. Кузнецовськ.
AnglerdimaДата: Чт, 25.08.11, 10:50 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Доступно тільки для користувачів
Прикріплені файли: 6064329.jpg(386Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Сб, 09.02.13, 01:59 | Сообщение # 2
Старшина окунь
Фото озера:

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Пт, 14.08.15, 17:27 | Сообщение # 3
Старшина окунь
Погода минулого вікенду сприяла відпочинку на 100%, і я мав можливість провести кілька днів на Білому озері.
Згадуючи давно минулі поїздки, скажу, що багато змінилося, але озеро залишилось те ж саме yes : та ж сама прозора і м'яка вода, той самий чистий хвойний ліс, що плавно переходить у болото, яке через засуху підсохло, ягоди, гриби, ну і, звичайно ж, рибалка...

За останні роки відпочиваючих значно побільшало. З'явились ще декілька баз відпочинку, різні види розваг, музичні фестивалі, дискотеки, моторні човни, скутери, а відповідно, більше сміття, шуму і т.д. На мою думку заповідна територія повинна бути без цього, але поки що є так. Проте, територія величезна, і можна знайти кусок і тихого берега. Благо, стояла засуха, і проїхати по лісових дорогах можна було поки звичайною машиною.

Побільшало і рибалок.... цивілізованих, з вудками, човнами, моторами, ехолотами і т.д. В основному, на човнах всі вранці та увечері. Поплавок і спінінг - основні види ловлі. Фідер більш складний, через ковер трави на дні. Проте є і доночники.
Я теж вирішив фідер відкласти, рибалити лише на поплавок та спінінг з човна. ribak

Поплавком ловили ранками на глибині від 4-х метрів. Покльовує методично плотва, яка має характерне для цієї водойми низьке тіло. Ловиться на хліб, опариша, перловку. На черв'яка клює дрібний окунь, якого тут навалом. Ловити приходиться над неглибоким ковром з водоростей, в яких і знаходиться риба днем. Була ідея стабілізувати дно піском чи глиною, кормити цю точку і ловити з дна - тоді можна чекати кльов більшої риби. Та це не було нашою метою. В деяких місцях крізь воду видно готові п'ятачки з піску, ідеальні для ловлі. Не знаю, рукотворні вони, чи природні, але таке є. Цей спосіб можна було б використовувати і для фідеру.

Спінінгом ловили ми, сплавляючись по периметру водойми, правда, щось не ловилось нам цього разу. Спека не сприяла кльову. Спіннер-бейти і воблери виводили окунів за собою (це було видно завдяки прозорій воді), та атаки не було. "Упаковані" спінінгісти ловлять переважно воблерами. Їх легко презентувати над ковром з водоростей. Ловлять і щуку і окуня.

Місцеві рибалки ловлять на оз. Білому вугрів. Снасть - це якась стаціонарна закидушка типу кружка, але замість кружка палиця з буйком. Не знаю, як виглядає оснастка, та й вугрів я не бачив. Але ловлять на креветку.
Водойма рибою багата. Бачив підвохів. Сіток вже менше, як не як - це контролюється. Точно є линок, короп. Думаю, карась, лящ і густера теж повинні бути (по крайній мірі бачив підлящиків, як пірнав).. а може ще сом? Але вона дика, і ловити її треба ціленаправлено, це справа не одного дня. А їхати туди не близько, чисто для риболовлі це накладно. lodka3

Отаке от. Відпочили дійсно класно, місця чудові, обплавали і об'їздили майже весь периметр водойми, обходили ліс.
Вода хоч була трохи тьмянішою, ніж в прохолодні деньки, але прозорість хороша. Познімав трохи під водою риб. Цікаво!
Як дійдуть руки, можливо змонтую відео. hey

Прикріплені файли: 9263029.jpg(1006Kb) · 9426623.jpg(912Kb) · 3082464.jpg(965Kb) · 0682926.jpg(949Kb) · 2370009.jpg(913Kb) · 6809122.jpg(931Kb) · 9019254.jpg(196Kb) · 8931602.jpg(1016Kb) · 7910135.jpg(815Kb) · 0423234.jpg(568Kb)

angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Біле Озеро. Кузнецовськ. (Рівненська область. Озеро Біле.)
Сторінка 1 з 11
Пошук: