Річка Горинь - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Річка Горинь (Рівненська обл. р. Горинь)
Річка Горинь
AnglerdimaДата: Нд, 14.08.11, 18:57 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Про річку Горинь, напевне, чули всі.
Чудова річка, перспективна, непередбачувана, красива природа на її берегах, і крупна риба в її водах манить рибаків.

У нас на сайті є замітка про Горинь Звіти та розповіді: Горинь. Рівненщина. Осінь 2010.

Поговорити ж про Горинь ми можемо тут.

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

raesДата: Ср, 21.03.12, 19:08 | Сообщение # 2
Партнер
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
Ну вот вже і весна). Пройшов льодохід, на вихідних погода дуже гарна і тепла. Вирішив відкрити весняний сезон на фідер. Далеко вирішив не заїзджати. Поїхав (18.03.) на Горинь в район с. Ремциці. Ловив всього 2 години, в 2 місцях. Із наживки був лише черв"як (прикормка - варена пшениця, пережарений льон, паніровочні сухарі, але прикормка була так, на всяк випадок). В ітозі за 2 години ловлі непобачив ні покльовки, нажаль. Бачив риболови ставили на ніч закідушки, у них був також 0.
P.S. Сезон відкритий (ну хоч "відірвався")

AnglerdimaДата: Сб, 09.06.12, 09:20 | Сообщение # 3
Старшина окунь
Були 7-го червня і вночі на 8-ме на р. Горинь біля с. Деражне, точніше, недоїзджаючи до нього. Там де ліс підходить аж до самої води.
Розраховували на нічну сомову рибалку. Так як прибули на місце вранці, то половили трішки фідером - одразу клювала тюлька, і часом проскакувала непогана плотва. Але прикормки було чуть-чуть, і сповна побачити потенціал річки для фідерної ловлі ми не змогли.
Підвечір трохи погода зіпсувалась - з годину лив дощ, але потім знову стало сухо (відносно).

А за ніч - ні одної покльовки сома. Глухо. Тільки бобри снують туди-сюди, і бовтають. Ну не може ж сом боятися тих бобрів, і уникати місць, де вони є. Чи не так?
Ловили на виповзка, перловицю (молюск), і живець (на снасть з підводним поплавком).
Пізніше закину трохи фото в галерею.

В принципі, результат - передбачуваний bala
Хоч трохи дізналися про річку. Думаю, треба ловити трохи далі від лісу. І перекопати інфу щодо сомових місь.
Цікаве спостереження: рівень води був нижчий мінімум на 1 метр, коли ми там були. shok kostor

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Сб, 09.06.12, 10:08 | Сообщение # 4
Старшина окунь

Прикріплені файли: 5875799.jpg(81Kb) · 0775387.jpg(54Kb) · 5000718.jpg(57Kb) · 2545222.jpg(64Kb) · 2340024.jpg(97Kb)

angler-dima.pp.ua

raesДата: Сб, 09.06.12, 10:09 | Сообщение # 5
Партнер
Старшина окунь
Вчора після роботи вирішили з друзями поїхати на річку, вони на закидушки, я на фідер. Наживка - червяк. Поки доїхали, поки знайшли місце, на годиннику 19.30. Ще трохи часу на розвертання всіх вудилищ і вот - перша весняна рибалка)). Погода - тихий жах. Вітер сильний, то дощ то ще щось. Допомогала кава з термоса. В ітозі пробули ми на річці до 22.30. Спіймали 1 мінька десь на 35 см. (друг витянув на). У меня покльовк небуло. Але я так і предпологав що так десь і буде. Важливіше що сезон відкрив))

raesДата: Сб, 09.06.12, 10:09 | Сообщение # 6
Партнер
Старшина окунь
Виїхали ми втрьох на річку Горинь. Спочатку поїхали в одне місце, але воно було заставлене закидушками, прийшлось їхати в інше місце (Фактично весь берег Горині заставлен закидушками, що нормальному риболову ніде і впасти). Поки ми шукали місце (зупинилися біля с.Ремчиці), поки розвернулися (снасті) стало пів на п"яту вечора. Погода - супер (сонце, вітра фактично нема. Пташки співають, риба плюхається - романтика))). Я ловив на фідер, а знайомі ловили на закидушки. Ловив я в основному на черв"я, але був і опариш. (скажу зразу - на опариша нічого небрало). Було у мене трохи прикормки, що і дало більш менш швидкий результат. Кльов почався десь хвилин через 30, спочатку якась мелоч об"їдала, а потім хватанула маренка (перша моя риба в цьому сезоні), потянула вона на півкіля, далі я ще спіймав 2 йорша. Більше я нічого не спіймав, хоч покльовки були до заходу сонця. Товарищі спіймали за ціх 6 годин 3 маренки, дві маленьких і одну на 800 грам, 2 носаря. Просиділи ми до 12 годин ночі, але після заходу сонця черв"які тільки длубала мелоч.

raesДата: Сб, 09.06.12, 10:09 | Сообщение # 7
Партнер
Старшина окунь
Після тривалих поїздок вирішив накінецьто піти на рибалку (відпустка підходить до кінця). Вирішив їхати "на близький кордон" - с.Ремчиці р.Горинь.(12.08.2011). Подивився барометр - він падав, нічого доброго, але душа рветься на рибалку. Вже начало сьомої (ранку) був на місці. Поки розвернувся зі снастями, прикормкой і т.д. було вже пів на сьому. Закинув на знайому яму і сів чекати. Прочекав більше години - нічого, тільки легке подзенькування колокольчика (пескарь об"їдає черв"яка з опаришем). Вирішив зміститися правіше метрів на 20. Закинув фідера, відійшов. І...тут сработал колокольчик, фідер аж гнувся туди сюди, підбіг, подсічка, коротка боротьба, і маренка на пів кіля на березі, і так в за хвилин 40 спіймав ще 2 штучки поменьше. Потім на другий фідер спіймав густеру грам на 300, ще потім носаря. А потім кльов пропав. З начала на десяту до начало на 11 вже нічого не брало. Потім я вже поїхав.
P.S. Прочитав в одному рибацькому журналі про актроктанти для хіщника (робляться на основі риб"ячого жиру), описувалось що цей актроктант краще іде на білу рибу. Вирішив я проексперементувати, купив в аптеці риб"ячий жир і всі свої чев"яки обмакував в нього - результат на лице.
Прикріплені файли: 6486892.jpg(288Kb)

raesДата: Сб, 09.06.12, 10:09 | Сообщение # 8
Партнер
Старшина окунь
2 травня вибрався на рибалку. Знав, що рибалки не буде (холодно, вітер північний, барометр "впав") але захотілося вибратися на природу)). Ловив на р.Горинь в районі с.Орв"яниця Дубровицького р-ну. Ловив фідерами на черв"я да опариша. Ставив і на глибину та мілководдя. Просидів з 16 до 20 годин. В результаті - нічого, даж черв"яки з опаришом на місці. Але посидів, віддихнув, що ще треба?))

AnglerdimaДата: Сб, 09.06.12, 10:09 | Сообщение # 9
Старшина окунь
Quote (raes)
Прочитав в одному рибацькому журналі про актроктанти для хіщника (робляться на основі риб"ячого жиру), описувалось що цей актроктант краще іде на білу рибу. Вирішив я проексперементувати, купив в аптеці риб"ячий жир і всі свої чев"яки обмакував в нього - результат на лице.

Це цінне спостереження. І улов непоганий!
Будемо висловлюватись тут:
Тема: Риб'ячий жир, як діп для насадок

angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Річка Горинь (Рівненська обл. р. Горинь)
Сторінка 1 з 11
Пошук: