Річка Іква - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 8 з 8«12678
Риболовний форум - рибацька спільнота » Основне риболовне » Де ловити рибу? Водойми. Звіти » Захід та Північ України » Річка Іква (Рівненська область)
Річка Іква
AnglerdimaДата: Вт, 04.08.15, 21:43 | Сообщение # 71
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Освіжу трохи інформацію в топіку, поки є вільна хвилина, щоб люди мали адекватне уявлення про рибалку у нас.
Поки що в мене триває фідерний період. Спініговий ще попереду. Проте брат впевнено повідомляє - окунь клює стабільно.

Я ж, до тієї пори, як вода в річці "перетворилася на емульсію", добре ловив хороших розмірів плотву на попкорн і ляща на кастери на плесі. Ось кілька фоток, і ще є в галереї.

І все було б чудово, якби вода не стала такою:

Тим більше, спека і понижений рівень води не давав можливості гарно ловити лящів.
Плотва не радувала своїми розмірами вже, зате, пішла густера... в основному - дрібна, але попадаються і хороші екземпляри. Кльов стабільний, вона гарно відкликається на прикорм з кропом та паприкою, і ловиться на опариша.

Початок серпня - це, традиційно, для мене - початок хорошого кльову ляща. Перевіримо...
Прикріплені файли: 3167426.jpg(1023Kb) · 6350360.jpg(978Kb) · 8685382.jpg(1850Kb) · 5421603.jpg(1858Kb) · 6997400.jpg(962Kb) · 5997303.jpg(1043Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Сб, 29.08.15, 16:58 | Сообщение # 72
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Походів по водоймах зі спінінгом цього літа у мене було небагато. Основна увага приділялась фідерній ловлі. Та кілька днів тому друзяки витягли мене на спінінгову рибалку. Окунь прокльовувався, і один ранок я вирішив в посвятити спінінгу, і пройтись мо своїх уловистих точках.
Вдосвіта подався за ГЕС, де роздобув кілька мікро-окунів і жерехів на спіннер-бейт і кастмастер.
Мені не подобається розмір улову, хоча жерешки товкли пількер раз за разом...
Обматюкавши під мостом "екранщика", вирішив повернутися на водосховище і поганяти смугастого по траві.

Рівень води ще низький, вода мутна, багато мертвих мідій...
Крупна риба, очевидно, шукає сприятливіші місця.
На секретній точці в районі пляжу виловлюю моментом десяток окунів, сусідній рибалка навіть не встиг накачати човен за цей час. crazy На пісочному дні пляжу - нічого. Ближче до зілля клює, але не так часто, як хотілося б. Повертаюся на точку, ловлю ще кілька окунів, обриваю спіннер-бейт...., і сприйнявши це, як "знак", іду додому crazy

Напевне, остання спінінгова рибалка цього літа. Та попереду осінь. ))
Прикріплені файли: 5525222.jpg(1712Kb) · 7114917.jpg(1941Kb) · 9447358.jpg(1867Kb) · 7068449.jpg(1239Kb) · 1548542.jpg(1967Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Основне риболовне » Де ловити рибу? Водойми. Звіти » Захід та Північ України » Річка Іква (Рівненська область)
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук: