Річка Іква - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 8 з 8«12678
Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Річка Іква (Рівненська область)
Річка Іква
AnglerdimaДата: Вт, 30.04.13, 21:34 | Сообщение # 71
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Сьогодні, після польових робіт, настав час і поплавочний сезон відкривати...
Захопивши болонку і матч я відправився до Ікви... Погода сьогодні видалась хорошою, але рибаки зійшлися вже пізно вечором, коли кльов зовсім ослаб. crazy

Спочатку розчехлив болонку, і закормив під осокою точку - під ближнім берегом. З насадок мав хробаків і пасту (тісто), почав з останнього, і в садку на протязі кількох хвилин було кілька краснопірок.
Кльов хорошим не назвеш - рибу потрібно вимучувати... на прикормку підійшли і ляскурці... Попадалася також верховодка.

За чутками, карась в цьому заливі теж попадається.., насаджую на гачок черв'яка, і заробляю бонус у вигляді гарної краснопери.... Покльовки геть паршиві... риба вередує після недільного прессингу.

Швидко закормлюю точку під сухим очеретом біля протилежного берегу рогаткою, на гачок матчевої оснастки насаджую хробака+тісто, і закидаю туди. За 5 хз знімаю звідти декілька краснопер, і кльов припиняється. Починають сходитись рибаки... shok
Переходжу знову на ближню ловлю болонкою... да.. 3-х метровий мах був би тут доречніший.
Ляскурі, краснопера..... чим далі до вечора діло йшло - тим більш активною ставала верховодка.. І кльов краснопірки ставав поганим. sad Звичайно ж, дотримуючись Правил рибальства, я ловив тільки однією вудочкою, хоч мав в наявності дві. Поки ловив однією - інша складалась, і пакувалась в чохол.

Роблю поправку о оснастці - пробую ловити на плавно тонучу наживку... Одразу ж діло починає йти жвавіше.. Але вечоріє, і верховодка вже швидше підбирає насадку... ... на черв'яка "тихо", карась "мовчить". yes
Опустошення садка:

s064
Рибалка вийшла непогана.. По закінчені потренувався кормити рогаткою... заодно і рибу привадив в точки, недоступні для ловлі. crazy
Прикріплені файли: 5784582.jpg(1029Kb) · 3127449.jpg(1833Kb) · 7322615.jpg(1773Kb) · 8340291.jpg(1254Kb) · 0539112.jpg(1383Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Ср, 08.05.13, 16:22 | Сообщение # 72
Старшина окунь
Новий запис у рибацькому блозі! Звіт з рибалки на Ікві.
Іква, залив, болонка і краснопера

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Пт, 10.05.13, 12:01 | Сообщение # 73
Старшина окунь
За поплавком і спінінгом, не міг ніяк я вибратись відкрити сезон і по фідеру.

Сьогодні це вийшло - ранкова риболовля, в улові, переважно, краснопірка з верховодкою (яка була, до речі, досить крупною).

Вподобання риби щодо складу прикормки, за моїми спостереженнями, змінилися від пряних ароматів до фруктово-солодких.

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Нд, 30.06.13, 15:01 | Сообщение # 74
Старшина окунь
Не день молоді, а день плотви... вирішив я назвати сьогоднішній... навіть ранок, а не день.
Адже днем кльов зійшов нанівець, а от зранку з 4:30 кльов був стабільним, а в улові була плотва.

Прийшлось потрудитись, щоб залізти на ледве не затоплену кладку, вода в річці висока, рибаків тьма, так що нема дуже й де присісти з фідером. search

Так як готувався тестувати нові власні діпи і добавки до прикормки, останньої було дофіга, тому кормив активно - і кормушкою і рогаткою. Хвилин 20 покльовок не було.. Потім почала потихеньку йти плотва. Одна за одною на опариш з хлібом... не рахуючи кількох верховодок, саме плотва тільки була в улові, чим я дуже задоволений

Адже мої рецепти діють правильно... Деталі пізніше.

З.І. жаль, відірвав кормушку за 1.5 євро, свою улюблену.. .через неякісний вертлюжок )) crazy
Прикріплені файли: 5779713.jpg(133Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 02.07.13, 16:29 | Сообщение # 75
Старшина окунь
Незважаючи на те, що кладку, на якій я ловив підтопило, і прийшлося шукати інше місце для ловлі, ранок вдався на славу...
Доступно тільки для користувачів wacko
Прикріплені файли: 8243429.jpg(1785Kb) · 9465339.jpg(1739Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 16.07.13, 20:45 | Сообщение # 76
Старшина окунь
Оскільки катастрофічно не вистачало вільного часу, щоб описати з десяток останніх рибалок, знайду хвилину, згадати дів останні, на яких моя увага приділялась фідеру.

Ще перед дощами я зібрався на коротку ранкову сесію, щоб перевірити в дії свій новий корм, добавки, діпи. А вийшло так, що за півгодити зібрав на точці рівного підлящика, з приловом густери, і декілька годин пройшли навіть непомітно.

Оскільки рибалка не була серйозною, вирішив зекономити на витратних матеріалах, і використовував гачки Flagman i BratFishing. Така недбалість призвела до втрати 2-ох хороших екзкемплярів ляща. Першого підвів майже до берега (розміром з відро), та він лиш махнув мені хвостом. Другий, одразу ж за ним, після підсічки, навіть до берега не розвернувся - змотав ліску до кліпси, і будь-здоров.... добре хоч без повідка.
А вже після цього, щука залишила від верховодки на моєму гачку лиш половинку, при витягуванні... А в кінці рибалки все таки сів на гачок "тристаграмовий" (після того, як поміняв його на Дреннан)

З.І. Не потрібно економити на гачках. Треба купити підсак.

Сьогодні ж я підготувався до риболовлі більш серйозніше - гачки взяв якісні, і два бонуси у вигляді підЛящів влетіли в садок.

Одразу за ними стала плотва..

Рибалка видалась досить непоганою. Навіть вдалося зняти цікаві відеоматеріали і фото, які опублікуються, коли прийде час...

Поставив крапку в тестуванні деяких власних діпів, і прикормочних добавок. Скоро буде підготовлений обширний матеріал по темі прикормочно-насадкової програми для різних риб в різних умовах, з поміткою "Ексклюзивна інформація".
Прикріплені файли: 5590717.jpg(1257Kb) · 0090676.jpg(927Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Ср, 09.07.14, 19:41 | Сообщение # 77
Старшина окунь
Вкотре переконуюсь в уловистості нестандартних спінінгових приманок. Сьогодні вранці "вистрілив" тейл-спіннер (блю фокс). Сильний поривистий вітер задував вже о пів на п'яту ранку, і на мілинах риба трималась в зарослях. Дістати звідти хижака не дуже просто, якщо у вас нема в арсеналі приманки, яку можна проводити максимально близько до зілля з мінімальною швидкістю. Насамперед, я маю на увазі спіннер-бейт. Але він сьогодні не виманив мені окуня чи щуку з їхнього укриття. Не реагувала риба і на воблери з пасивним силіконом.

Тому, я взяв рибу новизною... "яскравий фінський хлопець" - повна назва Blue fox vibrax minnow spin, за лічені хвилини приніс мені кілька окунів і мікро-щучку.

Годинна риболовля вранці вийшла досить вдалою wink
Прикріплені файли: 2854600.jpg(1840Kb) · 1200447.jpg(752Kb) · 4664761.jpg(822Kb) · 7076073.jpg(1844Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 04.08.15, 21:43 | Сообщение # 78
Старшина окунь
Освіжу трохи інформацію в топіку, поки є вільна хвилина, щоб люди мали адекватне уявлення про рибалку у нас.
Поки що в мене триває фідерний період. Спініговий ще попереду. Проте брат впевнено повідомляє - окунь клює стабільно.

Я ж, до тієї пори, як вода в річці "перетворилася на емульсію", добре ловив хороших розмірів плотву на попкорн і ляща на кастери на плесі. Ось кілька фоток, і ще є в галереї.

І все було б чудово, якби вода не стала такою:

Тим більше, спека і понижений рівень води не давав можливості гарно ловити лящів.
Плотва не радувала своїми розмірами вже, зате, пішла густера... в основному - дрібна, але попадаються і хороші екземпляри. Кльов стабільний, вона гарно відкликається на прикорм з кропом та паприкою, і ловиться на опариша.

Початок серпня - це, традиційно, для мене - початок хорошого кльову ляща. Перевіримо...
Прикріплені файли: 3167426.jpg(1023Kb) · 6350360.jpg(978Kb) · 8685382.jpg(1850Kb) · 5421603.jpg(1858Kb) · 6997400.jpg(962Kb) · 5997303.jpg(1043Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Сб, 29.08.15, 16:58 | Сообщение # 79
Старшина окунь
Походів по водоймах зі спінінгом цього літа у мене було небагато. Основна увага приділялась фідерній ловлі. Та кілька днів тому друзяки витягли мене на спінінгову рибалку. Окунь прокльовувався, і один ранок я вирішив в посвятити спінінгу, і пройтись мо своїх уловистих точках.
Вдосвіта подався за ГЕС, де роздобув кілька мікро-окунів і жерехів на спіннер-бейт і кастмастер.
Мені не подобається розмір улову, хоча жерешки товкли пількер раз за разом...
Обматюкавши під мостом "екранщика", вирішив повернутися на водосховище і поганяти смугастого по траві.

Рівень води ще низький, вода мутна, багато мертвих мідій...
Крупна риба, очевидно, шукає сприятливіші місця.
На секретній точці в районі пляжу виловлюю моментом десяток окунів, сусідній рибалка навіть не встиг накачати човен за цей час. crazy На пісочному дні пляжу - нічого. Ближче до зілля клює, але не так часто, як хотілося б. Повертаюся на точку, ловлю ще кілька окунів, обриваю спіннер-бейт...., і сприйнявши це, як "знак", іду додому crazy

Напевне, остання спінінгова рибалка цього літа. Та попереду осінь. ))
Прикріплені файли: 5525222.jpg(1712Kb) · 7114917.jpg(1941Kb) · 9447358.jpg(1867Kb) · 7068449.jpg(1239Kb) · 1548542.jpg(1967Kb)

angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Річка Іква (Рівненська область)
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук: