Річка Іква - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 7 з 8«125678»
Риболовний форум - рибацька спільнота » Основне риболовне » Де ловити рибу? Водойми. Звіти » Захід та Північ України » Річка Іква (Рівненська область)
Річка Іква
ВовчикДата: Сб, 06.04.13, 16:13 | Сообщение # 61
Група: Перевірений
Старшина окунь
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Шосте квітня перша рибалка по відкритій воді

Погода +2 ,пасмурно,часом накрапав мілкий дощ.
Ловив в заливі біля гідро електростанції (едине місце де уже зійшов лід).
Зранку вибратись на рибу не вийшло тому пішов десь в годині другій дня. З першого забросу вдалося обрибитись.
Клюнув не великий головник грам 100. якого зразу ж відпустив,йому ше  нереститися і рости треба).

Ловив на червяка зверху води. Головники клювали майже на кожному забросі,часом попадаласяя невелика краснопера і підлящик.
Пощастило мені навіть зловити одного підлящика грам 300.
За дві години зловив біля двох десятків головників до двохсот грамм і стількиж красноперок.
Весь головень був відпущений ,взяв тільки пару красноперок коту)))

Прикріплені файли: 5375771.jpg(711Kb) · 9777128.jpg(892Kb) · 5190509.jpg(408Kb) · 9613786.jpg(426Kb)

МАЙСТЕРНІСТЬ РИБОЛОВА ПРИХОДИТЬ З ПРАКТИКИ НА ВОДІ А НЕ З ЖУРНАЛІВ І КНИЖОК

AnglerdimaДата: Сб, 06.04.13, 16:26 | Сообщение # 62
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Вітаю з відкриттям СЕЗОНУ! swin

погода бррррр, а ти на рибалку вибрався!
Респект yahoo

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Нд, 28.04.13, 13:21 | Сообщение # 63
Старшина окунь
Досить пізно вже я відкрив новий сезон по спінінгу для себе...
По прогнозу погоди на сьогодні очікується дощ.... .та вранці було сухо, і я вирішив збігати до річки зі спінінгом

В заливі вже сиділо купа народу.. і ловити якусь дрібноту.... хтось на живця... хтось живця..

Прив'язавши до лідера вертушку я зробив перше закидання під стебла сухого тогорішнього очерету, і тут же отримав покльовку невеличкого окуня.

Закинувши вдруге - під прибережні зарослі - витягую другого окунця..
Очевидно, на живця сьогодні не кювало... судячи з реакції рибаків.

Подув вітер, почав накрапати дощ... я пройшовся по березі, і прочесав силіконом зарослі, сухий очерет, мілину, де плавала тьма мальків. Заробивши ще нереазізовану покльовку на вертушку, я вирішив повернутися додому.
Сезон відкрито!

Прикріплені файли: 4133435.jpg(1027Kb) · 8659328.jpg(1812Kb) · 2714862.jpg(1624Kb) · 8066174.jpg(1012Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 30.04.13, 21:34 | Сообщение # 64
Старшина окунь
Сьогодні, після польових робіт, настав час і поплавочний сезон відкривати...
Захопивши болонку і матч я відправився до Ікви... Погода сьогодні видалась хорошою, але рибаки зійшлися вже пізно вечором, коли кльов зовсім ослаб. crazy

Спочатку розчехлив болонку, і закормив під осокою точку - під ближнім берегом. З насадок мав хробаків і пасту (тісто), почав з останнього, і в садку на протязі кількох хвилин було кілька краснопірок.
Кльов хорошим не назвеш - рибу потрібно вимучувати... на прикормку підійшли і ляскурці... Попадалася також верховодка.

За чутками, карась в цьому заливі теж попадається.., насаджую на гачок черв'яка, і заробляю бонус у вигляді гарної краснопери.... Покльовки геть паршиві... риба вередує після недільного прессингу.

Швидко закормлюю точку під сухим очеретом біля протилежного берегу рогаткою, на гачок матчевої оснастки насаджую хробака+тісто, і закидаю туди. За 5 хз знімаю звідти декілька краснопер, і кльов припиняється. Починають сходитись рибаки... shok
Переходжу знову на ближню ловлю болонкою... да.. 3-х метровий мах був би тут доречніший.
Ляскурі, краснопера..... чим далі до вечора діло йшло - тим більш активною ставала верховодка.. І кльов краснопірки ставав поганим. sad Звичайно ж, дотримуючись Правил рибальства, я ловив тільки однією вудочкою, хоч мав в наявності дві. Поки ловив однією - інша складалась, і пакувалась в чохол.

Роблю поправку о оснастці - пробую ловити на плавно тонучу наживку... Одразу ж діло починає йти жвавіше.. Але вечоріє, і верховодка вже швидше підбирає насадку... ... на черв'яка "тихо", карась "мовчить". yes
Опустошення садка:

s064
Рибалка вийшла непогана.. По закінчені потренувався кормити рогаткою... заодно і рибу привадив в точки, недоступні для ловлі. crazy
Прикріплені файли: 5784582.jpg(1029Kb) · 3127449.jpg(1833Kb) · 7322615.jpg(1773Kb) · 8340291.jpg(1254Kb) · 0539112.jpg(1383Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Ср, 08.05.13, 16:22 | Сообщение # 65
Старшина окунь
Новий запис у рибацькому блозі! Звіт з рибалки на Ікві.
Іква, залив, болонка і краснопера

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Пт, 10.05.13, 12:01 | Сообщение # 66
Старшина окунь
За поплавком і спінінгом, не міг ніяк я вибратись відкрити сезон і по фідеру.

Сьогодні це вийшло - ранкова риболовля, в улові, переважно, краснопірка з верховодкою (яка була, до речі, досить крупною).

Вподобання риби щодо складу прикормки, за моїми спостереженнями, змінилися від пряних ароматів до фруктово-солодких.

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Нд, 30.06.13, 15:01 | Сообщение # 67
Старшина окунь
Не день молоді, а день плотви... вирішив я назвати сьогоднішній... навіть ранок, а не день.
Адже днем кльов зійшов нанівець, а от зранку з 4:30 кльов був стабільним, а в улові була плотва.

Прийшлось потрудитись, щоб залізти на ледве не затоплену кладку, вода в річці висока, рибаків тьма, так що нема дуже й де присісти з фідером. search

Так як готувався тестувати нові власні діпи і добавки до прикормки, останньої було дофіга, тому кормив активно - і кормушкою і рогаткою. Хвилин 20 покльовок не було.. Потім почала потихеньку йти плотва. Одна за одною на опариш з хлібом... не рахуючи кількох верховодок, саме плотва тільки була в улові, чим я дуже задоволений

Адже мої рецепти діють правильно... Деталі пізніше.

З.І. жаль, відірвав кормушку за 1.5 євро, свою улюблену.. .через неякісний вертлюжок )) crazy
Прикріплені файли: 5779713.jpg(133Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 02.07.13, 16:29 | Сообщение # 68
Старшина окунь
Незважаючи на те, що кладку, на якій я ловив підтопило, і прийшлося шукати інше місце для ловлі, ранок вдався на славу...
Доступно тільки для користувачів wacko
Прикріплені файли: 8243429.jpg(1785Kb) · 9465339.jpg(1739Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Вт, 16.07.13, 20:45 | Сообщение # 69
Старшина окунь
Оскільки катастрофічно не вистачало вільного часу, щоб описати з десяток останніх рибалок, знайду хвилину, згадати дів останні, на яких моя увага приділялась фідеру.

Ще перед дощами я зібрався на коротку ранкову сесію, щоб перевірити в дії свій новий корм, добавки, діпи. А вийшло так, що за півгодити зібрав на точці рівного підлящика, з приловом густери, і декілька годин пройшли навіть непомітно.

Оскільки рибалка не була серйозною, вирішив зекономити на витратних матеріалах, і використовував гачки Flagman i BratFishing. Така недбалість призвела до втрати 2-ох хороших екзкемплярів ляща. Першого підвів майже до берега (розміром з відро), та він лиш махнув мені хвостом. Другий, одразу ж за ним, після підсічки, навіть до берега не розвернувся - змотав ліску до кліпси, і будь-здоров.... добре хоч без повідка.
А вже після цього, щука залишила від верховодки на моєму гачку лиш половинку, при витягуванні... А в кінці рибалки все таки сів на гачок "тристаграмовий" (після того, як поміняв його на Дреннан)

З.І. Не потрібно економити на гачках. Треба купити підсак.

Сьогодні ж я підготувався до риболовлі більш серйозніше - гачки взяв якісні, і два бонуси у вигляді підЛящів влетіли в садок.

Одразу за ними стала плотва..

Рибалка видалась досить непоганою. Навіть вдалося зняти цікаві відеоматеріали і фото, які опублікуються, коли прийде час...

Поставив крапку в тестуванні деяких власних діпів, і прикормочних добавок. Скоро буде підготовлений обширний матеріал по темі прикормочно-насадкової програми для різних риб в різних умовах, з поміткою "Ексклюзивна інформація".
Прикріплені файли: 5590717.jpg(1257Kb) · 0090676.jpg(927Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Ср, 09.07.14, 19:41 | Сообщение # 70
Старшина окунь
Вкотре переконуюсь в уловистості нестандартних спінінгових приманок. Сьогодні вранці "вистрілив" тейл-спіннер (блю фокс). Сильний поривистий вітер задував вже о пів на п'яту ранку, і на мілинах риба трималась в зарослях. Дістати звідти хижака не дуже просто, якщо у вас нема в арсеналі приманки, яку можна проводити максимально близько до зілля з мінімальною швидкістю. Насамперед, я маю на увазі спіннер-бейт. Але він сьогодні не виманив мені окуня чи щуку з їхнього укриття. Не реагувала риба і на воблери з пасивним силіконом.

Тому, я взяв рибу новизною... "яскравий фінський хлопець" - повна назва Blue fox vibrax minnow spin, за лічені хвилини приніс мені кілька окунів і мікро-щучку.

Годинна риболовля вранці вийшла досить вдалою wink
Прикріплені файли: 2854600.jpg(1840Kb) · 1200447.jpg(752Kb) · 4664761.jpg(822Kb) · 7076073.jpg(1844Kb)

angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Основне риболовне » Де ловити рибу? Водойми. Звіти » Захід та Північ України » Річка Іква (Рівненська область)
Сторінка 7 з 8«125678»
Пошук: