Річка Іква - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 4 з 8«12345678»
Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Річка Іква (Рівненська область)
Річка Іква
AnglerdimaДата: Сб, 23.07.11, 18:48 | Сообщение # 31
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
У п'ятницю, 22 числа, незважаючи на різку зміну погоди вийшли з вовчиком порибалити фідером туди, де я ловив вчора. День був майже безвітряний, з обіду - дощ, прохолода.
Та все ж підлящик охоче клював на опариша, і зранку ми з Вовчиком наловили по кілька "стандартних" екземплярів. Клювало і на пшеницю - кілька плотвичок. Плотва клювала не систематично, явно відреагувала на зміну погоди. Але наша чудова прикормка (на основі кукурудзяної каші, сухарів, фірмової суміші, та спеціальної добавки, яка була розроблена мною) зробила своє діло. Негативним було те, що при відходженні стада підлящика від точки ловлі - на його місце ставала верховодка, яка велася навіть на інертну прикормку.

А сьогодні - 23 числа ми знову вирішили з Вовчиком посвятити ранок риболовлі на фідер. Цей ранок виявився напрочуд холодним. Сильний вітер у закормленій локації продував куртку, і часто сприяв заплутуванню повідків на оснастці...
На протязі півгодини від початку ловлі ми мали в активі - 7 підлящиків на двох. Потім почала активно брати верховодка, і так тривало ще годину.
Ми вирішили змінити міцце ловлі - пішли на інший берег (щоб вітер у спину дув) до точки під місцевою назвою "тарзанка".
"Промаркерувавши" дно, Вовчик знайшов підводний горб, біля якого ми вирішили закормлювати... З перших закидань ми витягли по кілька підлящиків (на диво верховодка майже не ловилась), попадались і крупніші, і менші. За годину-другу ловлі нам вдалося добряче покормити точку, і тепер риба стала клювати одразу після приземлення кормушки на дно.
Забув сказати - насадками були опариш, менш використовувані - горох, пшениця.
Потихеньку почала просинатися і плотва, причому розміри її були досить привабливі.
В підсумку - до полудня в наших садках було по кілограму риби, не рахуючи великої кількості випущеної.
Фото: (більше фото - у фотоальбомах)

Якщо ви не проти чудово порибалити на річці Іква, дізнатися перспективи та секрети ловлі, а також зловити і випустити рибу вашої мрії - реєструйтеся на сайті та спілкуйтеся з нами.
Прикріплені файли: 8272073.jpg(201Kb) · 1319385.jpg(189Kb) · 3274153.jpg(199Kb) · 0034780.jpg(274Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Чт, 11.08.11, 18:48 | Сообщение # 32
Старшина окунь
Кінець липня, початок серпня було в мене багато рибалок і на поплавочну вудку, і фідером ловив. Звіти не писав, оскільки не було фотографій, та й улови зоставляли бажати кращого...
Ловилась плотва, підлящики, та трофейних риб не було видно.
Фідером було ловити тяжко - заважала верховодка, яка не відходила від прикормленої точки, аж поки не підійде крупняк.
Цей період я був весь у експериментах з різними прикормками, добавками. Також експериментував з тактикою ловлі, щоб відігнати верховодку...
Деякий досвід з'явився, буду ділитися.

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Чт, 11.08.11, 20:36 | Сообщение # 33
Старшина окунь
10 серпня я з Вовчиком рано вийшли на рибалку (фідером на ляща).
Довго сперечалися на рахунок вибору місця ловлі, але все-таки домовились. Пішли ми у доволі перспективне з моєї точки зору місце - з відти можна було кидати і на плесо, біля заростей, і на русло. Ми зупинились на другому варіанті, знайшли досить цікаву ділянку на дні, і стали закормлювати.
Прикормка - це особлива тема при ловлі ляща. ми описали рецепти сумішей у розділі "Відео риболовлі"

Ловили ми на опариша. Спочатку добре закормили точку, а потім почали методично і регулярно витягувати підлящиків, троє з яких були довжиною більше 25 см, а один - 34 см. Це не був "мега результат", але ми добились хоча б того, що клювали ляскурі замість верховодки... На жаль не було плотви, але вона в Ікві зазвичай приходить тільки на ту точку, яка приваджена заздалегідь.

Підвечір знову вирішили сходити, в надії, що клюне вже таки пристойна риба. Вовчик виловив за 5 хв кілька густерок, і був змушений відлучитися у важливій справі. А я так і ловив до 9-ої вечора.
В улові - густера, ляскурі... Крупняка не було

Замітка: коли ми ловили фідером, і клювала верховодка - її часто хватали окуні, і доволі пристойного розміру. Більшість з них зривалися, але ж ми не окунів ловим, а білу рибу. Хоча було досить приємно відчути фідером характер справжніх "горбачів".
Прикріплені файли: 9796730.jpg(300Kb)

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Пн, 22.08.11, 12:33 | Сообщение # 34
Старшина окунь
Сьогодні, як завжди 22 серпня виходжу рано на рибалку.
Десь в 6:30 почав ловлю. Ловив фідером на р. Іква нижче від мосту в центрі. Насадка - опариш.

Прикормка з великим вмістом кави, темного кольору відразу сподобалась рибі, і моїми "трофеями" ставали то густера, то ляскур, зрідка клювала верховодка, яку хватав окунь, але потім випльовував.

...потужна покльовка мене не здивувала, але після підсікання прийшлося туго моїй снасті. Фрикціон вищить, ліска змоталась аж до кліпси...
Вудилище гнеться, я пробую потроху підтягувати, але фрикціон не затягую, бо поводок 0.12 мм то не для ігор...
Риба рветься в зарослі на невеличкій бровці під берегом. Там запутується... Хвилин 5 чекаю, поки вона вийде з зілля, і з новою силою рветься до коряги!
Такого я їй не дозволив і накінець розвернув до берега.
підійшли два риболова, підсаки в них не було, то "допомагали морально", тобто дивилися.
Я думав, що мій суперник - карп, або вже геть крупний лящ. Але коли я витягнув пучок водоростей - серед них на гачку показався великий ОКУНь. Вірогідно, він ковтнув верховодку, яка сіла на гачок, а я його і підсік. Довжина окуня складала - 39 см. Добре, що він не буянив біля берега, і я взяв його рукою спокійно.

Це мій новий особистий рекорд. Але я був трохи розчарований, оскільки ловив іншу рибу...
Оточуючі були в шоці, вони горбача ще і в очі не бачили.

Підійшли два приїзджих риболова - приємні виявились люди, хотіли розпитати, що тут ловлять, і як...
Все розказав, показав снасть (фідер для них був не знайомий)....

Отак і ловим... Жаль фото не було чим зробити. Славний окунь, достойний уваги. ops

angler-dima.pp.ua

fisher1994Дата: Пн, 26.03.12, 13:31 | Сообщение # 35
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
Я вже відкрив сезон, ввечері на апендициті ловлю по 20-25 красноперок, рідко карась попадається. Покльовок дуже багато, але глибина дуже маленька і кидати треба далеко, тож висікти вдається рідко. Був у заліві біля водної станції, але там ше слабо клює. На ракі ше не ходив, але друзі ловлять кожен день штук по 50. Всьо колєгі, весна в розпалі, риба клює, вітаю всіх з початком повноцінного риболовного сезону. Аве!

Додано (26.03.12, 12:31)
---------------------------------------------
Вчора з Вовчиком були на рибалці, попадалась дрібнота, в основному красноперка, я на черва злоавив великого ротана, на жаль забув сфотографувати. По-сусідству мужик спіймав карася грам на 200. Загалом кльов був непоганий, тож рибалка вдалась.

Повідомлення відредагував fisher1994 - Пн, 26.03.12, 13:34

AnglerdimaДата: Пн, 16.04.12, 10:06 | Сообщение # 36
Старшина окунь
15 квітня, вчора, ледве дочекавшись закінчення дощу, пішов і я вже на першу весняну риболовлю з Вовчиком. Непогано провели час з обіду до 5-тої вечора.
Що ж можна сказати... не рахуючи верховодки, риба малоактивна, тримається бія структурних елементів на дні, і не завжди її вдається звітди викормити. На рівному дні за годину прикормлювання не було нічого, окрім верховодки. Одну Вовчик за плавник забагрив. Зловили ми і по густерці, ще було декілька покльовок біля коряжки, але ловити там ми перестали... я особисто лишився кормушки і двох гачків.

Ловили на вдсх. Іква. Наживка - опариш. Прикормки: 1 - "ФІш дрім красный карп", і власного виготовлення (з червоним перцем).

angler-dima.pp.ua

ВовчикДата: Вт, 05.06.12, 12:13 | Сообщение # 37
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
Доступно тільки для користувачів
Прикріплені файли: 0169023.jpg(104Kb) · 0180338.jpg(54Kb) · 2737135.jpg(75Kb)

МАЙСТЕРНІСТЬ РИБОЛОВА ПРИХОДИТЬ З ПРАКТИКИ НА ВОДІ А НЕ З ЖУРНАЛІВ І КНИЖОК

AnglerdimaДата: Вт, 05.06.12, 12:28 | Сообщение # 38
Старшина окунь
Так, риболовля була непогана.

Дивно, що ближче до темноти кльов зовсім ослаб.

Ми також стали свідками цікавої ситуації.

angler-dima.pp.ua

AnglerdimaДата: Пн, 11.06.12, 09:29 | Сообщение # 39
Старшина окунь
Доступно тільки для користувачів shok s064
Прикріплені файли: 0682230.jpg(72Kb) · 2415120.jpg(36Kb)

angler-dima.pp.ua

Повідомлення відредагував Anglerdima - Пн, 18.06.12, 17:26

AnglerdimaДата: Пн, 18.06.12, 17:38 | Сообщение # 40
Старшина окунь
Доступно тільки для користувачів
Прикріплені файли: 8851018.jpg(67Kb) · 3462028.jpg(49Kb) · 8409125.jpg(22Kb) · 1580596.jpg(50Kb)

angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Річка Іква (Рівненська область)
Сторінка 4 з 8«12345678»
Пошук: