Ставки Рівненщини - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Ставки Рівненщини (риболовля на ставках Рівненської обл.)
Ставки Рівненщини
AnglerdimaДата: Пт, 10.08.12, 15:30 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Все про риболовлю на ставочках Рівненщини
При звіті обов'язково вказуємо, чи є плата за риболовлю.

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

raesДата: Пт, 10.08.12, 15:30 | Сообщение # 2
Партнер
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
Вчора був нв ставку Гребний канал (Сарни) з 11.30 до 19.30. Кльов був з 11.30 до 15.00 та з 17.00 до 19.30 (ну це приблизно). Ловив я з колегой. Я в основному на дальній заброс, фідером, він вудкою коло берега. До 15.00 год колега спіймав десь трохи менше 1 кг. В улові преобладав невеликій карась та 4 шт гарного окуня. Я спіймав на дальній заброс, фідером з прикоркою 2 гарних карася ( грам так под 200) та шт так з 8 маленького карася. З 15.00 год до 17.00 кльова небуло, так попадалися єденичні екземпляри і все. З 17.00 кльов возобновився, але під берегом, на фідера я до кінця риболовля спіймав 2 карасиків. В звязку з чим почав рибалити на вудку. Десь з 17 год і до кінця риболовля спіймали ще з колегою з 3 десятки невеликіх карасиків. Ловився карась тільки на черв"яка, на опариша спіймали всього 2 карасика.

raesДата: Пт, 10.08.12, 15:30 | Сообщение # 3
Партнер
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
Був на риболовлі з ночівлею, з 19 на 20 травня на приватних ставках Дубровицького району. Що можна сказати о тій риболовлі.......Першого дня, з 16 години до ночі, було виловлено всього пару маленьких плотвиць та 1 щучка до 1 кг (компанія 4 людини), яка була відправлена в казан на уху). Вечір був гарний, з костром та ухой, але полоса без кльов"я давала свій осадок в душі. Але була надія, що наступний ранок принесе кращий результат. В ітозі, з ранку до 11 години було спіймано 1 коропа (мною)) на 3,2 кг, 1 короп (ушов обірвав повідець) та з пів кіло плотвиць різного розміру (від мізінця до ладошки). Карпа ловили на кукурузу на дальній заброс з прикормкой, а плотва йшла на опариш під берегом.
Вечором того дня пішов зі знайомим на Горинь, ловили десь з 21.30 до 23.10. В результаті у нього 3 сомика і у мене 1 сомик, але троє з них були негайно випущені в зв"зку зі своїм розміром (з ладонь). Вот так, трохи відпочив на риболовлі.

Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Ставки Рівненщини (риболовля на ставках Рівненської обл.)
Сторінка 1 з 11
Пошук: