Озера Волинської області - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Озера Волинської області (риболовля на озерах Волині)
Озера Волинської області
AnglerdimaДата: Пт, 10.08.12, 15:22 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
У цій гілці - лише про риболовлю на безплатних водоймах (ОЗЕРАХ) Волині
Тема для платних водойм буде створюватись окремо. hey

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

PetroДата: Пт, 10.08.12, 15:22 | Сообщение # 2
Група: Забанений
Рядовий Карась
Зауваження: 20%
Привіт всім. Тільки проснувся від нічної рибалки оз. Гущанське на ляща з 6-7 червня. Прибули на місце о 18.00, поставили снасті, 20.00 закинули підкормку горохову.

З 21.00 почали ловити, я витягнув три штука, а підранок одного більшого і середнього. Товариш лише ранком 4 штук і одна платвичка. Рибалкою не дуже задоволені, бо розраховували на більш кращу.

Рибаків валом. З боку ловили знайомі хлопці то зловили гарні екземпляри лящів, як я бачив то до 35 см були. Вних покльовка постійно була, хоча ми сиділи поруч то в нас тільки вечером і ранком. Думка одна, що всі підкормлювали ляща і його розбили по стаях, бо інші рибалки теж саме що і в нас. З паралельного берегу ловив теж один рибалка, під ранок ми взнали що він наловив 15 кг, це взагалі бомба, але там ловля в камишах, а зарання потрібно приготувати місце. І дуеж тиха сторона чим наша. Ловив я на черв"яка, товариш експерементував на перловку, мастирку, опариш, але завершив черв"яками. На гак наживлювали до 3-4 черв"ячків. Погода тиха, вітер 2-3 м/с. Комарів, як у вулику сидів wacko . Температура ранком 25 а у ніч напевно 18 була. Вот і все.
Прикріплені файли: 7564900.jpg(208Kb)

PetroДата: Пт, 10.08.12, 15:22 | Сообщение # 3
Рядовий Карась
Привіт всім. Сьогодні 03.04.2011 ловили нічкою з 02-03.04.2011 на малому Згоранському Озері на ризінку, черв"ячок. Ловили бичка. Бичок несильно голодний був happy так, що наловили пів відра, на фото зможете оцінити. Кльов переважно нічний, під ранок один окунець попав, на спінінг глухо.
Коли вертались то зупинились біля річки Нережа, яка впадає в велике Згоранське озеро. Дивились що там ловлять рибака, як бачило, то невеличку краснопьорку, платвичку, переважно ловили на опариша.
Погода сонячна але вітер піднявся з 11.00 сильний 4 м/с.
Також показую місце ловлі на резинку на малому Згоранському і на удочку де можна ловити .

AnglerdimaДата: Пт, 10.08.12, 15:23 | Сообщение # 4
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Petro, хороший звіт.
Я теж ближчим часом планую лящову риболовлю.

Ех, було б добре ще, якби той, що зловив 15 кг, трохи випустив...

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

ВовчикДата: Пт, 10.08.12, 15:23 | Сообщение # 5
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
мда а у нас ще бичок не клюэ сьогодні пробували

МАЙСТЕРНІСТЬ РИБОЛОВА ПРИХОДИТЬ З ПРАКТИКИ НА ВОДІ А НЕ З ЖУРНАЛІВ І КНИЖОК

ВовчикДата: Пт, 10.08.12, 15:23 | Сообщение # 6
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
а де є це озеро?

МАЙСТЕРНІСТЬ РИБОЛОВА ПРИХОДИТЬ З ПРАКТИКИ НА ВОДІ А НЕ З ЖУРНАЛІВ І КНИЖОК

PetroДата: Пт, 10.08.12, 15:23 | Сообщение # 7
Рядовий Карась
ну привіт...так я давно описав це озеро і показав місця де ловлю зі спутника..оз.Гущанське в Любомльському районі від кордону пару кілометрів....там все розміщено і добратись до нього легко...лише треба в будні туди їхати....бо у вихідні валом народу.........Лящ там солодкий....дуже відрізняється від інших ....... доречі лящ ловиться лише літом....а зимої взагалі неклює....навіть місцеві незнають чому так.... spiteful

Повідомлення відредагував Petro - Ср, 08.06.11, 22:39

PetroДата: Пт, 10.08.12, 15:23 | Сообщение # 8
Рядовий Карась
Привіт всім. Сьогодні 04.00 виїхали на озеро Пулемецьке в Шацькому районі. Дуже сильний вітер 4-6 м/с хмарність до 11.00 далі чисте небо але вітер не стухав. Ловили на перловку, черв’яка, тісто + підкормка для карася. Випливали на 3 лодках, стали в комишах де було віконце. Глубина 1,5 метра. Черв’яка вдівали по 3 шт. Карась підійшов пізніше але витягнули лише 5 шт. по 400 грм. Далі плотвичка до 15 см величиною. Ловили до в двох різних місцях але вітер дуже заважав. І ми зібрались і переїхали на ставки в село Піща Шацького району, але там нас теж чекала несподіванка, надіялись карася наловити, а там клював лише 10 см малеча. Ми трішки відвили душу на ньому і поїхали до дому. Дуже сподобалось озеро Пулемецьке, карась котрий клює і весь великий. До речі там куточок природи супер. Рибалка була до 16.00 години.

Додано (14.06.11, 11:35)
---------------------------------------------
Привіт. Надіюсь, що повірите мені yes прозвітуюсь про рибалку свого колеги, бо тільки, що розмовляв по телефоні і він приїхав з Гущанського озера з ночі. Ловили на черв"яка і мастирку. Погода на ніч і під ранок дощ, температура до 15 градусів. Вітер 5 м/с. Лящ хвилі любить але вітер заважає коли ловиш донкою. Ловили на тих місцях де я ловлю. Їх було 4 чувачки ))). Біля 21.00 один витягнув ляща на 2,5 кг, пословах його він зірвався то його вже у воді руками і ногами на берег якось вдалось викинути ))) я вже уявив цю сцену, шкода, що мене небуло на відео зняв би. А так кльов був не дуже гарний, клювало на все однаково. Ловили до 8.00 ранку. Товариш наловив 6 штучків підлящика вагою 300 грамм. Так, що по його словах він незадоволений. spiteful На рахунок донки він зробив зауваження, що поставив віртушки і лєску різав на частини, то при ростягуванні резінки вони погано крутяться, поводки мають бути до 15 см. У мене донки зроблені як ви бачили на фотці катушками і лєска не різана взагалі. Товариш вже буде переробляти її. Вот така звітність. З повагою Петро. we4
Прикріплені файли: 7878020.png(70Kb) · 4159826.png(118Kb)

Повідомлення відредагував Petro - Вт, 14.06.11, 11:38

Риболовний форум - рибацька спільнота » Риболовля в Україні та за кордоном » Водойми Заходу та Півночі України » Озера Волинської області (риболовля на озерах Волині)
Сторінка 1 з 11
Пошук: