З Новим Роком 2012-2013! - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Інші рибацькі теми » Риболови біля костра » З Новим Роком 2012-2013! (І новим Риболовним сезоном!)
З Новим Роком 2012-2013!
AnglerdimaДата: Сб, 31.12.11, 18:39 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Вітаю рибаків з Новим 2012-им Роком. Хоча, правильніше буде сказати "Риболовним сезоном" )) gifts
Хай цей "останній рік" принесе вам здоров'я, наснаги, терпіння, успіхів та добра!

Сьогодні підніму я келих за моїх друзів-риболовів, за нащі минулі і майбутні успіхи. together

Давайте у Новому році продовжимо будувати наше складне риболовне життя разом. Минулий рік був хорошим, а наступний буде ще кращий. 2012 - "останні" - ну так відірвемось по повній!

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

fisher1994Дата: Нд, 01.01.12, 18:53 | Сообщение # 2
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
Приєднуюсь з вітанням.
Ні хвоста, ні луски всім.

AnglerdimaДата: Пн, 31.12.12, 22:35 | Сообщение # 3
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Як зажди, швидко проходить рік... І ми чекаємо, допоки на годиннику з'явиться 00:00, для того, щоб підняти келих, і сказати "привіт" новому сезону рибалки - 2013.

Минулий рік був багатий на події..... на рибалки.... і трофеї... Незабутні риболовні сесії з друзями завжди залишаться в серці.

Дорогі друзі, риболови. Я, піднімаючи сьогодні келих, хочу побажати Вам міцного здоров'я і наснаги, успіху у хороших починаннях. Щоб усе хороше повторювалося, а те, що "не дуже" забувалося.
Нехай 2013 рік принесе вам багато приємних вражень, трофеїв на риболовлі.
Нехай Ваші снасті Вас ніколи не підводять, а бажання рибалити, і почуття любові до природи нехай ніколи не згасають!

З Новим Роком!
З Наступаючими Різдвяними святами!

Дмитро Приндюк
"Риболовля - захоплення і спорт".
Прикріплені файли: 8530360.png(17Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

ВовчикДата: Вт, 01.01.13, 12:27 | Сообщение # 4
Група: Перевірений
Старшина окунь
Зауваження: 0%
всіх з новим !

МАЙСТЕРНІСТЬ РИБОЛОВА ПРИХОДИТЬ З ПРАКТИКИ НА ВОДІ А НЕ З ЖУРНАЛІВ І КНИЖОК

Риболовний форум - рибацька спільнота » Інші рибацькі теми » Риболови біля костра » З Новим Роком 2012-2013! (І новим Риболовним сезоном!)
Сторінка 1 з 11
Пошук: