Виготовлення пікерного вудилища - Риболовний форум
Реєстрація | Вхід
Що нового? Учасники Правила Пошук RSS

Сторінка 1 з 11
Риболовний форум - рибацька спільнота » Арсенал та амуніція риболова » Снасті своїми руками, їх ремонт » Виготовлення пікерного вудилища (бюджетний пікер своїми руками)
Виготовлення пікерного вудилища
AnglerdimaДата: Вт, 07.05.13, 16:29 | Сообщение # 1
Група: Адміністратор
Старшина окунь
Репутація: 3
Статус: Offline
Інколи приходиться ловити рибу в умовах, де тяжкий чи середній фідер недоречний, а можливості болонської вудки обмежені. Тут слід мати наготові пікерну снасть.

В продажу на даний час існує багато бюджетних і непогних пікерних вудилищ. Та у всіх можна знайти недоліки: непідходячий стрій, тест, довжина, ціна тощо..
Якщо фінансове питання не стоїть гостро - можна купити те, що потрібно

У іншому випадку слід змайструвати імпровізований пікер, як це зробив я.

У рибацьких закромах я знайшов старий телескоп, довжиною 2.4м. Його фізичні параметри підійшли під мої потреби.

За допомогою запальнички я нагрів тюльпан, щоб зняти його з вершинки, і вилучити її саму.

В магазині була куплена підходяща по жорсткості і вхідному діаметру вершинка. Вона вставлялась у верхнє коліно телескопа з деяким зусиллям. Це виключає її випадання.
Якщо діаметр вхідного кінця вершинки завеликий - можна зменшити його, потерши дрібною шкуркою.
Якщо діаметр замалий, можна використати вставку з підходящого матеріалу, посадити вершинку на клей чи силікон. Але це унеможливить зміну вершинок, збільшить транспортну довжину снасті.
Краще купити підходящу по діаметру вершинку. І не одну.

Я придбав за декілька грн цілий набір підходящих вершинок, які можна міняти на пікері.
Транспортна довжина складає 51см. Непоганий похідний пікер - вміщається в рюкзак. Котушка 3000, думаю, підійде.
Довджина готового пікеру - 2.45м - якраз мені підходить.

Як бачимо, виготовлення імпровізованого пікера, при наявності необхідних матеріалів, не займе більше 10-ти хв.
Даним способом можна зробити собі і фідер (при гострій необхідності), але слід мати підходяще по параметрах вихідне вудилище і вершинки.

Звичайно ж характеристики саморобного пікера дещо відставатимуть від характеристик, власне, пікерного вудилища, але, на мою думку при нетяжких кормушках, ловлі на ближній дистанції з моноліскою, дискомфорту не відчуватиметься.

Це покаже практика...
Прикріплені файли: 8266689.jpg(1650Kb) · 7592263.jpg(1683Kb) · 1440020.jpg(1543Kb) · 8687155.jpg(1711Kb)

Одні риболови ловлять удачу,а інші - рибу...яку захочуть.
angler-dima.pp.ua

Риболовний форум - рибацька спільнота » Арсенал та амуніція риболова » Снасті своїми руками, їх ремонт » Виготовлення пікерного вудилища (бюджетний пікер своїми руками)
Сторінка 1 з 11
Пошук: