Головна » Лабораторія риболова » Вудилища

Спінінг EOS Top Killer spin 240

Якщо ви проб'єте в мережі фразу Спінінг EOS Top Killer spin 240, то нічого путнього не знайдете. І ця публікація, можливо, перша і остання згадка про вудилище EOS Top Killer spin 240.

Почалося все з того, що у 2009 році я вибрав саме це вудилище, а не сопливий Brat fishing, і не пожалів: складний стрій, підходяща довжина (2.40), необхідний мені тест (10-30), зі стильною синьою ниткою, що нею обмотувались кріплення кілець під лаком...

На той час для мене це був просто хороше вудилище за 250 грн, а лиш згодом я зрозумів, який скарб попав мені в руки. Адже зараз вудилища з такими характеристиками коштують в 3-4 рази більше.

Вага - чуть менше 140 грамів. Матеріал - графіт - його структуру видно через лак, ще й армований додатковим плетінням з невідомо чого... Реальний тест - 5-25 грамів. При 30 гр починається "провал" бланку, хоча блешню стріляє за 70м. 5-ти грамові спіннер бейти я закидаю на 25-30 метрів, і цього повністю достатньо для ловлі окуня в траві.

Вставки кілець конусні, як в елітних вудилищ. Діаметр першого від котушки кіця (внутр.) - 2.5 см. тюльпан - 0.5см. Рукоятка коркова з ЕВА по краях. Катушкотримач - гвинтовий. Транспортна довжина - 1.25 м.

Через декілька місяців жорстокого користування, по власній недбалості пошкодив бланк на верхньому коліні, сам відремонтував, і спін 2 роки працював як новий (на обривистий берег піднімав півкілограмову щуку просто вудилищем)... А потім при глухому зачепі, все таки, в місці пошкодження бланк лопнув...

Довго я шукав підходящу частину до нього, і все таки знайшов. Зара мій оновлений EOS Top Killer spin 240 як новий, з довжиною 2.55м, і тими самими характеристиками. Вудилище просто бездоганне, універсальне. Продовжую ловити і далі.

По волі випадків, мені доводилося в руках тримати купу різних спінінгових вудилищ - від бюджетних Shimano, Salmo, Brat fishing... до елітних Шимано, Лумісів і Графітлідерів... І таких як мій спін EOS Top Killer spin 240, зараз бюджетними не роблять... Наразі в каталозі фірми Siweida EOS такої моделі немає. Та й якість зараз не та... Рівень виробу: високий.


ENTRY_TITLE$ Вудилища ENTRY_TITLE$
Розділ:

Вудилища - огляд, тестування

Переглядів: 1250
Додав: Anglerdima (11.07.13) | | Рейтинг: 3.5/2 | Теги: вудилище, EOS, дослідження, спінінгове вудилище, Top Killer spin, тест, спінінг
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]