Головна » Лабораторія риболова » Котушки

Котушка Salmo Supreme Feeder System 7140BR

Котушка для фідеру Salmo Supreme Feeder System 7140BR
Об'єктивно: Підшипники: 1
Передаточне число: 5.2:1
Вага: 345гр
Конусний ролик лісковкладача збільшений,
покритий нітридом титану.
Типорозмір: 4000
Фрикціон: передній.
Наявний бейтраннер.
Матеріал: карбопласт.
Шпулі: дві, діаметр по буртику: 55мм.
Лісомісткість: 0.30-180, 0.35-130, 0.40-100.
Збалансована складна рукоятка під праву/ліву руку.

 Котушка латвійської фірми Salmo Supreme Feeder System 7140BR позиціонується як низькошвидкісна потужна котушка для ловлі риби на донні оснастки. Орієнтовна ціна: 150грн.

Суб'єктивно: Чому її назвали фідерною - мені невідомо, але фідерною дану котушку називати не слід. Бейтраннер взагалі зайвий, лісомісткість шпулі - зашкалює - втомлюєшся підмотувати бекінг. Передатка 5.2:1 + широка шпуля - швидкість підмотки явно виходить зашвидка для фідеру.

  Котушка в користуванні уже два роки на медіум-фідері. Проблем з нею не виникало. Головне - перед початком експлуатації замінити в механізмі котушки втулки на якісні підшипники (це стосується і ролика лісковкладача), і змастити механізм.

  На хеві-фідер я б її не ставив - накрилася б за сезон. Максимум - медіум фідер, а краще лайт, тільки розмір взяти 3000, правда, бейтраннер там справді зайвий. А 4000 і 5000 залишити як бюджетники для початківців у карпфішингу.

  Наявність двох шпуль - це зручно, тим більше вони оснащені кліпсами для ліски.... Правда, кліпсу не тяжко відломати тією ж ліскою - кріплення ніяке. Шнур не наважився б ставити... хто-зна, чи справді ролик має надійне покриття.. Хоча, можна його замітити.

   Котушка рекомендована для ловлі на донку, а також як варіант для коропової снасті (бюджетної). Не рекомендую для фідеру, особливо хеві. Регулярне технічне обслуговування і заміна неякісних деталей обов'язкова!

Клас виробу: бюджетний.... для новачків.

ENTRY_TITLE$ Котушки ENTRY_TITLE$
Розділ:

Котушки - огляд, тестування

Переглядів: 1449
Додав: Anglerdima (04.05.13) | | Рейтинг: 4.0/2 | Теги: котушки, Supreme Feeder System, Salmo, Салмо, котушка, фідер, бейтраннер
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]