Головна » Блог рибалок » Лірика, аналітика, цікаве

Вертушки Mepps: 8 фактів, яких ви не знали

Складно знайти спінінгіста, в арсеналі якого були б повністю відсутні вертушки Mepps. Дійсно, це фаворити, які пройшли випробування часом. І навідміну від більшості сучасних спінінгових приманок, не позиціонуються як такі, що "імітують" щось. Тим не менш, ця класика зі сталі і латуні, винайдена у 1938 році, чудово ловить рибу, і зібрала не один легіон шанувальників.

Ось чого ви не знали про вертушки Mepps...

200 мільйонів: кількість вертушок Меппс, що були продані з 1960 року тільки в США. Можна собі уявити світовий обсяг продажу...

6034: кількість варіацій вертушок (модель, форма пелюстки, колір, розміри), що на даний момент доступні.

15: Кількість світових рекордів, встановлених з вертушками Меппс. Плюс більше 60-ти рекордів на територіальному рівні і лайн-класі.

Компанія реалізує програму закупівлі хвостів білки, шерсть з яких прикрашує трійники вертушок.З 1960 року куплено майже 8 мільйонів хвостів. Компанія платить за одиницю від 16-ти центів. Прайс можна глянути прямо в них на сайті.

5475: найбільша кількість хвостів білки, які прислав один риболов. Загалом, щороку компанія купляє від 65000 до 300000 хвостів.

MEPPS є абревіатурою Manufacturier D’Engins de Precision Pour Peches Sportive. Англійською Precision Equipment for Sport Fishing. На українській це звучатиме приблизно, як "Точне оснащення для спортивної риболовлі".

ТОП 5 кольорних варіантів вертушок за популярністю:

Близько 12% риболовів у США вибрали №5 Aglia своїм фаворитом на все життя.*

Історію компанії Меппс, а також інформацію про новинки приманок ви можете дізнатися за допомогою нашого проекту "Риболовля - Сьогодні!"

Фотоf Mepps and хвоста білки Cliff Gardiner & John Keller / Field & Stream, березень 2008

Категорія:

Лірика, аналітика, цікаве

| Переглядів: 989 | Додав: Anglerdima (26.04.15) | Рейтинг: 3.0/2 | Теги: спіннери, Вертушки, Mepps, спінінг
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]