Головна » Блог рибалок » Звіти з рибалок

Річка Смотрич у Кам'янці-Подільському

 Смотрич бере початок з джерел поблизу села Немичинці.

Довжина 169км, дзеркало 1800км². Річка звивиста, у пониззі утворює два рукави. Переважна ширина річки 10—15м, найбільша — 40м.
смотрич річка
   Похил річки 1,3м/км. Заплава часто переривчаста, завширшки до 0,6км; подекуди звужується до 20—50м. Річка придатна для сплаву від смт Смотрич до гирла.

   Через річку Смотрич, і каньйон прокладено найвищий в Україні міст - "Стрімка лань".
смотрицький каньйон
  Річка смотрич в межах Кам'янця-Подільського каньйоноподібна... Літом рівень води катастрофічно низький.... Минулого року через невідоме джерело забруднення, річка сильно змінилася, і не в кращу сторону.
   Приватні будинки на берегах річки наврядче мають корисний вплив на водойму. Можна сказати, весь міський бруд стікає у Смотрич. Хоча, до чистоти люди тут ставляться дуже вимогливо, місто досить чисте, і може стати прикладом для наслідування. Сміття в каньйоні лишають лиш любителі всіляких фестивалів і масових заходів, а також місцеві відпочиваючі.
смотрицький каньйон
   Старе місто знаходиться в петлі, яку утворює Смотрич. Каньйон, відповідно, слугує місцем відпочинку для туристів, фотографів, рибаків. Останніх можна зустріти дуже часто. Поширені методи ловлі риби - спінінг, поплавочна вудка, а також вертикальна ловля з кивком в прибережній рослинності.
річка смотрич
  Щодо риби, яку ловлять місцеві: головень (називають "клень"), судак, окунь, щука, карась, короп та інші...
річка Смотрич
  Річка має досить сильну течію, яка з прозорістю води не дає зайвій рослинності надмірно розвиватись. Зарослі наявні, переважно у місцях зі стоячою водою, перед дамбами, біля берегів і т.д. Дно річки кам'янисте, місцями піщане і глинисте, наявні вапняки.
річка смотрич
   Внаслідок сильних зимових снігопадів цьогоріч, Смотрич дуже наповнився водою, і підтопив прибережні території. Видовище було ще те: плаваючі в потоку грязі дерева, затоплені присадибні ділянки, масивні водоспади брудної води з вершини каньйону...
річка Смотрич
   Декілька днів тому, рівень води поступово почав знижуватись, і почала відновлюватись прозорість і чистота води. Місцеві риболови вже приступили до своєї звичної справи.

  Приїзджих рибалок тут зустріти, практично, неможливо. Адже недалеко є такі цікаві для рибаків місця, як Дністер, зокрема, Бакота, та ін.

Тема форуму: Річка Смотрич.

Категорія:

Звіти з рибалок

| Переглядів: 5667 | Додав: Anglerdima (23.04.13) | Рейтинг: 3.0/4 | Теги: смотрицький каньйон, Кам'янець-Подільський, рибалка на Смотричі, річка смотрич
Всього коментарів: 3
0  
3 fisher1994   (14.06.13 09:28)
Не знаю чи найближчим часом знову туди потраплю)

+1  
1 fisher1994   (11.05.13 20:50)
О, я тут був, коли приїжджав на фестиваль "РЕСПУБЛІКА", прогулювався по берегу річки)))

+1  
2 Anglerdima   (11.05.13 22:02)
Треба було зв'язатися зі мною - зайшов би в гості до мене на квартиру. pirat

Приїзджай на Global DJ fest. yes

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]