Головна » Блог рибалок » Звіти з рибалок

Риболовля на річці Путилівка

07.07.11 рано-вранці почалась наша риболовно-туристична "експедиція" на одну з красивих річок Полісся - Путилівку. Акваторія ловлі - біля села Мачулки (детальніше внизу на карті). Риболови також називають це місце ловлі Червона Калина, через розміщений близькість до одноіменного санаторію в лісі, хоч він там і не один. Від 6-ти до 9-ти годин ранку зайняла дорога в громадському транспорті, далі пішком - приблизно в 9:30 ми були на місці.

У тих місцях можлива ловля на трьох різних акваторіях (річка, ставок, та розлив річки) - ми вибрали останній, через те, що мені і раніше доводилось там ловити - більшість улову складав карась, були також щука, густера, плотва, окунь, лин. Мої напарники (Вовчик, fisher1994) можна сказати погодились їхати в зовсім незвичні і невідомі місця.Трохи часу пішло для пошуку оптимальної точки для розбиття табору та місця ловлі. А так, швидко розібрали речі, розставили все по місцях і приступили до закормлювання і ловлі. Погода вранці дуже здивувала, адже останнім часом було досить прохолодно, дощ, вітер, а тут тобі легкий вітерець, ясне небо... Та до одинадцятої години небо затягнуло хмарами. Кльов був дуже в'ялим на протязі всього дня. За весь час погода дійсно випробовувала нас, змінившись разів 10. Вітер різного напрямку і сили, дощ, сонце, знову дощ, підвечір гроза, і знову сонце, постійні скачки атм. тиску...Карась, зрозуміло затяївся, і жодного ми не побачили. Виловили по пару густер, невеликої плотви (тільки одна крупна), окунців. Навіть верховода клювала не так активно, як зазвичай, але ї так раз за разом попадалась на гачок.Найчастіше при ловлі ми використовували фідерні снасті, на поплавок ловилась відверта дрібнота. Похід зі спінінгом не дав результатів. Вечором гарно пловити завадила гроза, після неї хлопці витягли всього по кілька рибин. Не допомогло ні активне прикормлювання, ні маніпуляції з снастями.Навечір, після посиденьок біля костра, дощ знову загнав нас в палатку, де ми і ночували. Сон не вийшов досить глибоким, адже неподалік хтось ставив сітки, і заганяв туди рибу сильним бовтанням по воді... ось і ще одна причина нашого фіаско з ловлею риби. Піднявшись в половині п'ятої ранку ми одразу прийнялись ловити рибку, хоча надія на хороший улов вже згасала. Знову не допомагали ні купа прикормки, ні зміни в оснастках. Зловили по кілька рибин, і пішли снідати...Планували їхати додому о шостій вечора, але змучені безсонням, погодою та поганим кльовом, об одинадцятій ранку вирушили в дорогу. О першій були вже вдома. Приблизний улов за добу на трьох: з десяток густер, стільки ж плотви, три окунці, не рахуючи ненажерливої верховодки. Такий результат неприємно здивував нас, особливо мене, адже потенціал водойми я знав непогано, через те і запросив друзів на риболовлю.Але, риболовля не перша і не остання, і я особисто ще побуваю з задоволенням у тих незабутньо красивих краях українського Полісся, зокрема, на річці Путилівка.
Категорія:

Звіти з рибалок

| Переглядів: 2496 | Додав: Anglerdima (09.07.11) | Рейтинг: 4.5/4 | Теги: фідер, риболовля, річка путилівка, улов, мочулки, Червона калина
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]