Головна » Блог рибалок » Звіти з рибалок

Підсумки зимового сезону 2011

 зимова риболовля Сказати, що я - затятий зимовий рибак буде неправильно. Сказати, що я не люблю зимової риболовлі з льоду, чи  вділяю їй мало уваги... це теж не так.

Десяток років назад я вирушав на лід за батьком з дуже великим ентузіазмом. І улови були чималенькі. Мені тоді не було цікаво, якого кольору мормишка, який ліска має діаметр... Все було "на автоматі" - опустив насадку в лунку, граєш нею, ловиш рибу. Попадалися і екземпляри, які в лунку не вміщались. Були часи...

Далі був не то провал в пам'яті, чи я зав'язав з зимовою рибалкою. Не пригадаю.

І так до 2009 року. Тоді, добре підготувавшись ще з осені, я вирішив покоряти простори Ікви з настанням першого льоду. За зиму встиг обходити водосховище від плавнів до греблі, та поперек, але в підсумку за всю зиму - три маленьких окунці і йоршик.

Скільки літератури було прочитано, скільки зусиль було потрачено, була ретельна підготовка снастей... і т.д, факт зостається фактом.

Чи збирався я тоді назавжди забути риболовлю з льоду? НІ. І до зими 2010-2011 підготовка була ще та. Але цього разу по річці я не блукав, і вирішив зосередитись на ловлі окуня мормишкою і чортиком у прибережній зоні та на невеликих глибинах. Але...

11.01.2011 вівторок. Ловив в районі пляжу.Можна сказати, сезон відкрив. Рибалив десь з 12:30 до 15:15
год. В основному ловив на "чортика", та "мурашку". Пробував різні розміри. Пробував підсаджувати мотиля - спочатку було безрезультатно. Вирішив активно шукати рибу. Походив.... потім розставив 3 вудки, сидів на місці, на мормишку ловив. Потім знайшов "рятувальну" лунку - на першій проводці мормишки була жвава покльовка - зловив йорша...

зимова риболовляна другій проводці - знову йоршик. На фоні загального безклів"я у 20-30-ти риболовів, що сиділи недалеко, це був хоч якийсь результат... Ще було пару покльовок, але вже акуратних, без мотиля - не брало.

З чуток відомо, що хтось з риболовів спіймав окунця на "чорта", і хтось ще одного на "балду". Лід товщиною до 10см, є й більше, є й менше.


12.01.2011 я спіймав я з тої самої лунки одного ротана, та й закінчив чотирьох-годинну рибалку. Потепління тоді було. Море води поверх льоду.

30.01.11 рибалив в районі пляжу з 10:00 до 12:30 ранку. Пішли з
братом на рибалку. Пробували на глибині 3 м, 2 м, 1,5 м чортиками, блеснами, балдою, всім, чим тільки можна ловили. Було всього дві покльовки на чортика чорного кольору. Рибу потрібно шукати біля очерету, та на руслі. Улову - нуль.

Рибаки поблизу ловлять заглядаючи у лунку. Риба не активна, але є. Чекають, поки підпливе до наживки, і підбагрюють її. Я таким не займаюсь, то
ж пішов додому. Погода: мороз, сильний вітер.

Отак і пройшла зима. Було ще декілька незначних рибалок, але вони закінчувалися пустим садком.
Висновок: Риби менше стало, ніж колись, але вона є. І ловити  треба вчитись. Практично...
Категорія:

Звіти з рибалок

| Переглядів: 1038 | Додав: Anglerdima (18.03.11) | Рейтинг: 4.5/2 | Теги: зимова риболовля, з льоду, Балалайка, лід
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]