Головна » Блог рибалок » Звіти з рибалок

День ляща #2. Рекорд.

 Останнім часом про свої рибалки я пишу рідко... Весь вільний час, і здобутий досвід йде для підготовки публікацій та зйомки відео. Проте, про свою традиційну літню риболовлю суто за лящем, яку я називаю "День Ляща", я не міг не написати, незвачаючи на те, що інші риболови на нашому сайті поки що впевнено мовчать.

Мій минулорічний звіт "День Ляща" був опублікований у вигляді відеоролика.
 
Навідмінно від того дня, коли кльов був хорошим, але рекорд свій я не побив, цього разу пріорітетним завданням було спіймати трофей.
 Звичайно ж, підготовка була ретельною, адже потрібно було за декілька годин відловитись по максимуму.

 

У диких водоймах ляща фідером ловити складно, оскільки він досить лякливий, і мало того, що потрібно знайти хороше місце, де вести тиху ловлю, так ще і якісно прикормити, а краще й привадити.  Про прикормочно-насадкову програму, що приносить мені хороші результати, я напишу згодом, а поки що результати риболовлі:
 за 2.5 години ловлі було спіймано 4 лящі (2 з яких не дотягнули до "заліку", і були відпущені), і 1 густера (теж попливла). А також вдалося спіймати доволі непоганий екземпляр - ляща, довжиною 47см, вагою 2.1кг.
Що ж... Вибачайте, що так коротко. По можливості, буду писати ще звіти, і читатиму ваші!
Фотографії ж краще дивитися з описом рибалки, а звіт приємно читати з фото, правда ж?
Категорія:

Звіти з рибалок

| Переглядів: 1844 | Додав: Anglerdima (30.07.13) | Рейтинг: 3.7/3 | Теги: трофейний лящ, лящ, рибалка, звіт рибалки, риболовля, рекорд, фідер, Прикормка
Всього коментарів: 1
+1  
1 fisher1994   (01.08.13 09:12)
Молодчинка, гарний улов))))

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]