Головна » Блог рибалок » Звіти з рибалок

Іква, залив, болонка і краснопера

  Оглянув акваторію заливу - на поверхні плаває багато відмерлих водоростей, а у воді під теплом весняного сонця розвивається нове зілля. Дарма позрізали дерева, що росли біля води - раніше тут не було таких заростей у воді...На акваторії водосховища видніются хвильки - легкий Північно-Західний вітерець поступово несе все більше "болота" в залив.
Замішуючи прикормку, помічаю те, що вода вже дуже тепла - чудово, прикормка швидко дійде до кондиції!

   Я розкладаю болонку, чіпляю на гачок опариша, і закидаю. Спуск виставлений правильно - з глибиною я не помилився... Оснастка для ловлі на плавно тонучу насадку показала на минулій рибалці свою ефективність. Миттєва покльовка - жирненька красноперка виблискуючи золотистим тілом, попадається на гачок.


 
Друге закидання - її "сестра" записується в актив, і пливе на волю.


 
Два рибаки неподалік мовчки і непорушно сидять, дивлячись на свої поплавки... напевне, вичікують пана Карася, якого тут уже і слід охолов. Окунь на живця в прохожого риболова не клює...Я ловлю декілька красноперок і верховодок, і починаю закормлювати дві точки - одну посередині заливу між кущами водорослей, другу- біля прибережної осоки. Знаю, що 5-10 хв закидати немає сенсу - клюватиме верховодка, а її я завжди встигну половити, так що займуся оснасткою...

Пристосовую оснастку для ловлі біля дна, чіпляю на гачок два опариша, які змащую часниковим діпом власного виробництва, і закидаю у вікно серед водорослей... Ніжна покльовка - мікрогустерка на гачку. Вона одна мені попалась за всю риболовлю, очевидно ця риба вже поступово відходить на більш глибокі місця.

Закидаю знову - ловлю декілька краснопірок, далі опариша перехоплює верховодка.. Слід тепер закидати під осоку... Та сама ситуація - декілька красноперок, далі верховодка. Очевидно, діпований опариш подобається їм обом!


  Отак ловля продовжувалася до 9-ої години ранку.  Тоді на відкритій воді дуже активізувалась верховодка, а красноперка почала ховатися у зарослях. Виманював я її слідуючим чином - підкидав трошки прикормки чи опариша під поплавок з кожним закиданням. Ще годину половив, та й зібрався додому, кинувши в пакетик кілька верховодок для сусідського кота.
Категорія:

Звіти з рибалок

| Переглядів: 1954 | Додав: Anglerdima (08.05.13) | Рейтинг: 4.7/3 | Теги: прикормлювання, краснопірка, ловля красноперки, млинів, водосховище, Красноперка, іква, болонка, залив, ловля болонкою
Всього коментарів: 2
0  
1 stal1n   (08.05.13 14:43)
сусіди нічого так і не зловили?

0  
2 Anglerdima   (08.05.13 14:54)
Здається, поки я був - нічого. crazy Вони сиділи поруч, а місце було "не дуже" - не те, що карась, навіть краснопірка там не крутилася. Як я почув - ловили на черв'яка.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]